Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na 3 gwiazdki hotel był ok. Jedzenie średnie, na śniadanie ciągle mortadela i jajka A na obiad kurczak. Pokoje nie za wielkie Ale na wakacje się nie jedzie po to żeby siedzieć w pokoju. Super lokalizacja, blisko portu, restauracji i różnych atrakcji turystycznych. Wakacje w costa maya uważam za bardzo udane

1  Dziękujemy, 772karolinag
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Basen, jedzenie ok. Pokój który dostaliśmy był okropny ale mili pracownicy w recepcji zmienili na dużo lepszy. Za te pieniądze polecam. Bardzo miła obsługa. Pracownicy starają się pomagać, mili kelnerzy, barman i dj. Miły wypoczynek.

1  Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Super lokalizacja dla osób które lubią życie nocne. Bardzo blisko głównej ulicy która żyje 24/7.
Do plaży jakieś 6 km, można dojechać busem za 4 liry albo taxi 25 lira.
Pokoje ładne, po remoncie, jednak największym munisem był mocno rozwinięty grzyb na suficie w łazience, który praktycznie spadał na głowę! Pokoje codziennie sprzątane, jednak trzeba uważać co zostawia się OBOK kosza, koleżanka przez przypadek zostawiła buty i zniknęły razem ze śmietnikiem.
Jedzenie FATALNE! Nie jestem osobą wybredna, ale były dni w których naprawdę nie było co jeść. Mięso dziwnie wyglądało, kurczak suchy jak wióry, zero przypraw. Ratował nas makaron i frytki od czasu do czasu. "Przekąski" to jakieś suche placki podawane o 16.
Bar - zero kolorowych drinków, tylko wino, piwo, wódka, gin. Barman bardzo sympatyczny :)
Mało kto w hotelu ogarnia angielski. Dogadać się można na recepcji, z barmanem (ale tylko jednym) i animatorem.
My trafilysmy na animatora o imieniu Baran, bardzo pomocny, organizował nam wyjścia na Beach party i wieczorne imprezy w cenie 30 lira/os, dużo nie dużo, my chętnie korzystaliśmy bo w cenie było wejście+stolik+drin i świadomość że z Nim jesteśmy bezpieczne.
WiFi - dramat, strasznie słaby zasięg.
W hotelu nie ma Polskiego rezydenta, nie miałyśmy informacji o której jest wyjazd i nikt w hotelu nic nie wiedział, więc nie ma co się pchać bez znajomości angielskiego.

Ogólnie Turcja nas bardzo pozytywnie zaskoczyła, wszyscy bardzo uprzejmi i nie doswiadczylysmy żadnych nieprzyjemnych sytuacji, a byłyśmy w 3 dziewczyny. Wyjezdzalysmy z Bodrum z żalem serca...

Dziękujemy, Patrycja W
Zrecenzowano: 5 maja 2019

Stan pokoju w jakim odbywał się mój pobyt (nr 401) oraz inne niedogodności z jakimi spotkałem się na miejscu (o których obsługa hotelu została poinformowana, ale moje prośby zostały zignorowane) zastaną wymienione poniżej (oczywiście zdjęcia pomieszczenia:

bardzo niski standard pokoju, wręcz stan nienadający się do przyjmowania jakiegokolwiek gościa
niesprawna instalacja elektryczna na tarasie pokoju (m.in. nieoświetlony taras; problem zgłoszony obsłudze i nie rozwiązany przez cały mój pobyt) i oświetlenie nad łóżkiem, w tym jedna niedziałająca lampa w pokoju (obsługa też poinformowana zostawiła problem nie rozwiązany)
room service tylko 3 razy podczas całego pobytu i to na wyraźne naleganie z mojej strony, jakość oczywiście tej obsługi polegała tylko na zmianie ręczników (wiem to po tej samej poduszce z dziurami, której zdjęcie jest dołączone do reklamacji) ale ogólny brud w pokoju został nieusunięty
cały pokój przez cały mój pobyt był brudne i sprzątanie ograniczone zostałe do oblania podłogi pokoju i tarasu wodą i zamiecenie jej. Stan sanitariatów, mebli, lodówki, bez zmiany.
uszkodzone ściany, dziury
rura kanalizacyjna biegnąca w rogu mojego pokoju, co pozwoliło mi na doskonałe zorientowanie się co do regularności korzystania z toalety sąsiadów piętro wyżej,
jakość internetu, którego częściej nie było, niż był co znacznie pogorszyło jakość mojej pracy. Rozumiem, że ludzie wyjeżdżają głównie na wakacje, ale dla mnie ten hotel został wybrany ze względu na internet dobrej jakości, a gdy go nie było to nie mogłem w pełni pracować nad swoją firmą. Godzina mojej pracy to przychód 750 pln brutto, więc podczas całego pobytu straciłem czas, który pozwoliłby mi na zarobienie oko 27000 pln brutto. To stworzyło zaległości, które muszę nadrabiać teraz po powrocie.
Jakość jedzenie pogarszała się z każdym dniem i w ostatnie dwa dni serwowano nam głownie to zostało z dni poprzednich.
na stronie, na której miała być informacja o transferze nie było takiej informacji w ogóle, nawet w dniu wyjazdu.
jak Polak, czułem się tam traktowany jak gość drugiej kategorii, biorąc pod uwagę jakość obsługi i fakt, że praktycznie żadna zgłoszona usterka nie została naprawiona w 100%. Sam fakt otrzymania obskurnego pokoju, poniżej jakichkolwiek standardów o tym świadczy. Nie wszystko da się wytłumaczyć różnicami kulturowymi, brud i uszkodzenia nie zmieniają swej postaci w zależności od szerokości geograficznej.

Wskazówka dotycząca pokoi: nawet za darmo nie warto
Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Damian F
Zrecenzowano: 28 stycznia 2019

Spędzilismy 14 dni w 3 dekadzie września w w towarzystwie 6 osób. Byliśmy jednomyślni w ocenie. Hotel zaniedbany okres świtnośći przeminął bez refleksyjnie !
Większość negatywnych opini podzielamy szczególnie w zakresie utrzymania czystośći.
Nawet 3 gwiazdki tego hotelu niczego nie usprawiedliwiają. Ale niewątpliwym atutem
jest lokalizacja i przepiękne pełne atrakcji zabytkowe Bodrum. Wspaniała pogoda
piękne krajobrazy i ślady bogatej historii. Myślę, że jednak warto pominąć niedostatki
hotelowe włącznie z niedomagającym barem przy basenie.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Podtuznik