Pozostałości

Pozostałości amfiteatru robią wrażenie. Są jednak znacząco zaniedbane. W środku scena dostosowana... Przeczytaj więcej

przemys_awt2016
Kraków, Polska
dotyk historii

Miejsce niedaleko centrum, pod górkę, przejście przez ruchliwą ulicę. Piękna panorama na miasto i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 maja 2019
martha_stone
Białystok, Polska

Zrecenzowano: 18 września 2018

Warto odwiedzić podczas pobytu Bodrum. Przepięknie zachowany. Po wejściu na górną część widowni widok na port. Współcześnie odbywają się tu koncerty.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, martaalice
Zrecenzowano: 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przepiękny amfiteatr zwiedzaliśmy tylko ale w sezonie koncertowym napewno jest tam super klimat szkoda że nie trafiliśmy na jakiś koncert bo napewno by się słuchało i oglądało superowo. Polecam każdemu odwiedzic

Dziękujemy, 875arturg
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018

Warto odwiedzić podczas pobytu Bodrum. Po wejściu na górną część widowni widok na port. Jak powiedział przewodnik współcześnie odbywają sią koncerty.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, piotr295
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

Bardzo polecam , zabytek, wart zobaczenia, idzie się w słońcu, ale cóż warto, niesamowite widoki i atmosfera miejsca

Dziękujemy, Marek Ł
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jako ze Bodrum nie jest jakoś mega atrakcyjne, dobry i ten amfiteatr. Robi nawet pewne wrażenie, ładny widok na miasto i zatokę

1  Dziękujemy, Doppelganger666