Targ jak targ

Dużo stoisk z rybami (nie koniecznie świeżymi), owoce, przyprawy, kwiaty oraz suveniry. Zdjęć nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 stycznia 2019
hannab231
Wyspa Mahe, Seszele
śmierdzący bazar

smród i brud ,dlaczego te ryby tak śmierdzą ??przecież są niby świeże To co zobaczyłam zawiodło... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 października 2018
alina w
Ełk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 655)

Zrecenzowano: 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Dużo stoisk z rybami (nie koniecznie świeżymi), owoce, przyprawy, kwiaty oraz suveniry. Zdjęć nie zrobiłam.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, hannab231
Zrecenzowano: 12 października 2018

smród i brud ,dlaczego te ryby tak śmierdzą ??przecież są niby świeże
To co zobaczyłam zawiodło moje oczekiwania zwykły rolniczy targ ,już nawet w krajach ubogiej Afryki wygląda to lepiej ,kto jest wrażliwy na smród rybi to nie wejdze
No cóż być a nie zobaczyć to grzech może ktoś to lub
miłego zwiedzania

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, alina w
Zrecenzowano: 29 stycznia 2018

Średniej wielkości plac targowy z miejscowymi produktami . Bardzo kolorowy i egzotyczny.Dosyć tłoczno w środku co powoduje lekka duchotę

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
3  Dziękujemy, Darek-Cracow-Poland
Zrecenzowano: 2 września 2017 z urządzeń przenośnych

Market jest dobrym miejscem żeby zobaczyć lub kupić lokalne owoce, ryby, przyprawy itp. Tłoczno i ciasno, ale wg. Mnie warto go odwiedzić. Drogo, ale Seszele ogólnie są bardzo drogie.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2017
1  Dziękujemy, Anna D
Zrecenzowano: 21 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Market jak wiele innych , ryby , owoce i przyprawy , nie robi wielkiego wrażenia . Będąc już w mieście warto wstąpić .

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2016
1  Dziękujemy, 899krzysztofg