“Świetna lokalna kuchnia ”
Madam Kwan's — recenzja

Madam Kwan's
Zarezerwuj stolik
LUB
Zamów online
Nr 173 wśród 5 752 Restauracje (Kuala Lumpur)
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Najlepszy Nazi Lemak w Malezji - tak, był bardzo smaczny! Do tego polecam wziąść zestaw startowy na który składa się kilka lokalnych potraw - Madam starter for 2. Polecam też Curry laksa. Ceny przeciętne.

Dziękujemy, Piotr N
  • Więcej języków

Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sieciówka, która występuje chyba w każdym centrum handlowym. Miejsce popularne, knajpa była pełna jak przyszliśmy. Jedzenie smaczne ale bez szału, natomiast polecam deser:)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Maculinea_wro
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Madam Kwaan's mieści sie w centrum handlowym Suria KLCC przy Jalan Maarof.
Jest to dość popularne miejsce gdzie możemy poznać smaki Malezji: Nasi Lemak, Nando's, Curry Laksa Mee. Ja pokusiłam się na wołowinę Rendang i nie żałuję, była naprawdę pyszna.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Wander290792
Zrecenzowano 25 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze jedzenie w Kuala Lumpur. Przyzwoite ceny jak na lokal takiej klasy a przy tym przemila obsługa, która pomaga w wyborze dania. Warto!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Z2270WBjoannak
Zrecenzowano 28 sierpnia 2017

Restauracja znajduje się w centrum handlowym. Bardzo ładne wnętrze. Posiłki świeże i bardzo smaczne. Warto się tu zatrzymać i spróbować malezyjskiego jedzenia. Ceny nie są wysokie. Bardzo dobra obsługa. Szkoda że nie wszystko co jest w karcie jest w danej chwili dostępne. Czasem można usłyszeć ...już nie ma :) Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, jaros_awj888

Madam Kwan's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan

Byłeś(-aś) w Madam Kwan's? Podziel się wrażeniami!