Zrecenzowano: 17 kwietnia 2015

Świetne wakacje, hotel rewelacyjny, położony blisko wszystkich ciekawych miejsc do obejrzenia. Czyste pokoje nic do zarzucenia. Jedzenie bardo dobre. Miejsce godne polecenia każdemu. nie miałam wakacji tak udanych od dawna. Polecam !!!!

Termin pobytu: luty 2015
Dziękujemy, katarzyna j
Zrecenzowano: 26 lutego 2015

Hotel położony w doskonałym miejscu do zwiedzania przepięknego Kuala Lumpur. Bliskość Patronas Twinn Tower jak i dostęp do komunikacji publicznej jest wielką zaletą tego hotelu. Basen hotelowy, czysty i z miłą obsługą :-) Basen z palmami sprawia wrażenie , że jesteśmy gdzieś na pięknej plaży , a nie w centrum wielkiego miasta . Polecamy gorąco :-)

Termin pobytu: luty 2015
Dziękujemy, Konrad1403
Zrecenzowano: 16 października 2014

Spędziłem tam 3 miesiące- wrzesień- grudzień 2012.
Niesamowity hotel z super pomocną obsługą, siłownią, basenem, kortami etc.
Śniadania bardzo bardzo bogate i zróżnicowane. Cena odpowiadająca jakości.
Super lokalizcja.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje dla palących na 4 pietrze- na poziomie basenu!!!
Termin pobytu: listopad 2013
Dziękujemy, KAAROL
Zrecenzowano: 19 kwietnia 2014

Dla mnie jeden z najlepszych hoteli w jakich mieszkałem. Rewelacyjnie położony, w samym centrum Kuala Lumpur tuż obok Petronas Twin Towers. Hotel bardzo czysty. Składa się z dwóch skrzydeł East i West. Ja mieszkałem w East. Pokoje dla palących na 4 piętrze przy basenie z tarasami. Dla niepalących na wyższych piętrach. Mimo samego centrum hotel ma swój klimat nadawany przez dużo zieleni i rosnące przy basenie palmy. Bardzo miła i uczynna obsługa. Śniadania w formie bufetu - każdy znajdzie coś dla siebie, wybór jest duży. Pokój przyjemnie umeblowany na wyposażeniu żelazko z deską do prasowania, czajnik z kawą i herbatą, lodówka, sejf. W każdym pokoju jest indywidualnie sterowana klimatyzacja. Jedyna rzecz do której można było by się przyczepić to centralka sterowania BMS. Sterowanie oświetleniem bywało problematyczne. Praktyczna rada: tanio i super smacznie można zjeść w Petronas Twin Towers na 2 poziomie, jest to 5 minut na piechotę więc warto się przejść. Generalnie bardzo polecam. Hotel za niewygórowaną cenę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Miałem pokój z widokiem na basen. Zdjęcia można obejrzeć. Mnie się podobało. Mieszkałem na 9 piętrze.
Termin pobytu: kwiecień 2014
1  Dziękujemy, Pawel_Wiola_Ola
Zrecenzowano: 6 lutego 2014

Hotel położony idealnie, w samym sercu miasta, kilkaset metrów od słynnych wież Petronas, ze znakomitym widokiem na te dwu-wieże. ładny, elegancki hotel z ogromnym lobby, znakomita obsługa, rewelacyjna infrastruktura, spa, basen, dobre warunki dla konferencji i spotkań firmowych. Miejsce jest znakomicie skomunikowane z resztą miasta. Pokoje umeblowane w jednym skrzydle w stylu kolonialnym, tu jest możliwość przyjmowania także dzieci, drugie skrzydło jest nowoczesne, funkcjonalne, ciche – bez dostępu dzieci. Łazienki – marmurowe, wygodne, czyste i eleganckie, dobrze oświetlone. Nie byłem w restauracji , jedynie w sali śniadaniowej. Urządzona jest industrialnie, wielkie rury pomalowane na grafitowo, wysoki sufit, błyszczące lady a na nich – bogactwo napojów, soków, herbat, pieczywa , serów, jogurtów , pełny wybór dań typowo chińskich. Elegancko, wygodnie – lokal jest naprawdę przestronny. Przyjemnie byłoby spędzić kilka dni.

Wskazówka dotycząca pokoi: wysoko - najlepszy widok
Termin pobytu: styczeń 2014
Dziękujemy, Andrzej R