“dobra kawa, niezłe lody”
My Gelato Cafe — recenzja

My Gelato Cafe
Nr 36 wśród 188 Desery (Moskwa)
Okolica: Dystrykt Presnienski
Okolica: Dystrykt Presnienski
Zrecenzowano 13 września 2019

Espresso na dobrym poziomie, lody bardzo smaczne, także niewielki wybór przekąsek, szybka obsługa, sympatyczna, stoliki też na zewnątrz tuz przy parku Aleksandrovskim i obok wejścia na Kreml. polecam.

Dziękujemy, Waldeco

Zrecenzowano 7 stycznia 2020

Termin wizyty: styczeń 2020
Zrecenzowano 24 września 2019

Zrecenzowano 23 września 2019

Zrecenzowano 2 października 2018

Termin wizyty: wrzesień 2018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MyGelato C, Менеджер по связям с общественностью, My Gelato CafeOdpowiedź udzielona 17 października 2018

My Gelato Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Moskwa, Rosja Centralna

Byłeś(-aś) w My Gelato Cafe? Podziel się wrażeniami!