Świeża ryba

Niebieskie łodzie

Zrecenzowano: 20 czerwca 2018
HARAAM
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 018)

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Świeża dorata za 10 zł, około 1,5 kg, pełna różnorodność, można się targować, a nawet trzeba; podobnie w barach obok portu, płaciliśmy 220 mad, za dwie ryby( nie doraty), krewetki i małe rybki z cola, myślę że jednak za dużo : p

Dziękujemy, Jarekpiaski
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przed wyjściem przeczytałam recenzję smród smród i jeszcze raz smród .

Wszystko się zgadza jako ciekawostka warta zobaczenia Ale uprzedzam trzeba mieć słaby wech.
Okoliczne smażalnie-maz i jedno dziecko chciało zjeść ja i drugie nie zostaliśmy potraktowani jako turyści co mało dadzą kasy ..
Jak przedmiot
Jedzenie świeże bez aromatów i zapachów. Jak nie w Maroku.
Osobiście więcej uwagi i uprzejmości ciekawości mają dosłownie Ci co griluja w nie turystycznych dzielnicah przy kraweznikach ryby rano A i smak i zapach lepszy i smaczniejszy.
Dla mnie jedzenie ma mieć smak i zapach być podane że szczerością i radością
Tu niczego nie było
Zdecydowanie NIE POLECAM

Dziękujemy, Eladuza
Zrecenzowano: 20 lutego 2019

Kilkadziesiąt niebieskich łódek, brud, tłumy turystów zwabione przewodnikami. Naprawdę są ciekawsze miejsca do oglądania.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Karol S
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Syf, syf i jeszcze raz syf. Od samych zapachów można dostać wirusowego zapalenia wątroby i mogą dopaść torsje..

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, wojciech_414
Zrecenzowano: 20 czerwca 2018

W zasadzie w tym miejscu warto rozpocząć spacer po tym ruchliwym miejscu. Port na tle dawnych fortyfikacji ciekawie wypełnia przestrzeń. Wiele łodzi rybackich w porcie jeszcze więcej w morzu świadczy o dobrych połowach w tym miejscu. Zresztą można się przekonać w czasie powrotu z połowu. Zobaczyć tu można wiele gatunków ryb i skorupiaków. Nieopodal nabrzeży restauracje serwujące rybkę prosto z kutra.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, HARAAM