Najniższe ceny za pobyt
Expedia.com
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 30.04.21
Rezerwuj teraz, płać podczas pobytu
Booking.com
eDreams108 USD
Priceline108 USD
Wyświetl wszystkie 12 ofert
Zrecenzowano: 17 lutego 2020

Pobyt w Sandies Tropical Village – cudowne wakacje. Hotel bardzo klimatyczny, pokoje czyste, serwis sprzątający zawsze na czas, profesjonalny. Ogród, plaża, baseny bardzo czyste, zadbane, piękne. Ocean gorący, niestety z wodorostami,ale po odpływie kilkaset metrów dzikiej plaży do spacerowania. Codziennie od świtu do nocy sztab ludzi dbał o to aby wszystko wyglądało idealnie i było na swoim miejscu. Animatorzy cały dzień starali się zapewnić wszystkim, niezależnie od wieku czegoś co będzie atrakcją i powodem do rezygnacji z nadmiernego lenistwa. Moc atrakcji wieczornych, występy grup tanecznych, etnicznych, teatralnych. Temat wymagający oddzielnego akapitu to wyżywienie…poezja, nie sądzę aby znalazł się ktokolwiek kto nie znalazłby czegoś pysznego dla siebie, bardzo urozmaicone menu, wszystko świeże, pięknie podane i po prostu bardzo, bardzo smaczne, o uroczystych kolacjach piątkowych w ogrodzie nie wspomnę, to trzeba przeżyć. Na koniec chyba najważniejsze, tak wspaniałych, przyjaznych, uczynnych i serdecznych ludzi dawno nie spotkaliśmy. Bardzo dziękujemy!:). Ja osobiście dziękuję za codzienną naukę języka suahili podczas posiłków, nie pamiętam imienia kelnera ale były to cudowne chwile. Podróż z Mombasy do Malindi to ok. 3 godz. Nie jest to najprzyjemniejszy element wyjazdu ale zapewniam, warto!!! My planujemy wrócić w to samo miejsce w przyszłym roku.

Dziękujemy, Koszarawa628
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Web M, General Manager, Sandies Tropical VillageOdpowiedź udzielona 25 lutego 2020

Dear Koszarawa628,

Greetings from Sandies Tropical Village!

Thank you for staying with us and for taking the time to review your stay .
We are happy to read that you had a wonderful stay with us and appreciated our professional services as we do take pride in catering to our guests' needs the best way we can.

Generally during the months of October through to April there is a possibility of Sea weed but the rest of the months offers best water for swimming and snorkeling.

Looking forward for your next visit in the near future

Ale Zissimatos,
General Manager.

Zrecenzowano: 16 lutego 2020

Prześliczny klimatyczny Hotel, obsługa zasługuje na najwyższe uznanie, piękna plaża w otoczeniu palm, bardzo dobre jedzenie, 2 baseny, 3 bary, wieczorem animacje dla gości, co piątek uroczysta kolacja ogrodzie, więc nie rozumiem malkontentów z Polski co narzekają. Polecam!!!

1  Dziękujemy, 932rafa_z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Web M, General Manager, Sandies Tropical VillageOdpowiedź udzielona 21 lutego 2020

Dear 932rafa_z,

Greetings from Sandies Tropical Village!

Thank you so much for your kind feedback and for recommending our hotel to other travelers. We are delighted to hear that you appreciated our lovely atmospheric resort, staff, swimming pool, good food and entertainment.

Looking forward to welcome you back soon.

Warm Regards
Alexander Zissimatos

Zrecenzowano: 14 lutego 2020

Hotel przereklamowany. Radzę się dobrze zastanowić przed wyborem tego hotelu - z lotniska 3 godziny drogi autobusem w trudnych warunkach. Pokoje nie zachwycają, widać, że przyszły już swoje. Polacy są tutaj traktowani jako „gorsi” - leżaki przy lini brzegowej tylko dla Włochów. Pochwalić można tylko basen i w miarę dobre jedzenie.

Dziękujemy, Dixy771

Dear Dixy771,

Greetings from Sandies Tropical Village!

Thank you so much for choosing our hotel for your holidays destination and for taking your time to share your experiences on TripAdvisor. We are glad to read that you appreciated our swimming pool and our good food. However were very sorry that you did not enjoy your stay and that we fell below your expectations on the room we would like to assure you that we have discussed with the responsible departments and implemented measure to prevent future occurrences. We hope that you will give us the opportunity in the near future to welcome you back in the hotel for a better experience.

Alexander Zissimatos

Zrecenzowano: 6 lutego 2020

Hotel posiada czysty, duży basen zaraz obok zejścia na plażę z palmami. Jedzenie jest bardzo dobre, szczególnie kuchnia włoska. Na gości czeka wiele atrakcji, ciągle coś się dzieje. Największym plusem hotelu są ludzie, którzy tam pracują - pomocni, życzliwi i zabawni.

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, Agnieszka M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Web M, General Manager, Sandies Tropical VillageOdpowiedź udzielona 12 lutego 2020

Dear Agnieszka M,

Greetings from Sandies Tropical Village!

Thank you so much for staying with us and for taking your precious time to share your experiences with us. We are happy to read that you appreciated our services.

Looking forward to welcome you back soon to the hotel.

Alexander Zissimatos.

Zrecenzowano: 20 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel polecam przede wszystkim parom lub osobom bez dzieci,wspaniałe miejsce na wypoczynek i ciszę.Jest oddalony od lotniska w Mombasie ok 130km(autokarem 2,5godziny) ale wrażenie po wejściu do hotelu jest takie że zapominasz o długim transferze.Hotel przepiękny,otaczający duża ilością palm,roślin i kwiatów. Personel przemiły,pomocny w każdej kwestii.Pokoje przestronne z wielkimi łóżkami z baldahimem/moskitiera,łazienka również bardzo duża z prysznicem.Cudownie że każdy pokój jest z widokiem na ogród i posiada swój balkon/taras. Pokoje 100-110 są bliżej recepcji co pozwala korzystać z wi-fi w pokoju.Recrpcja jest otwarta takim sercem tego hotelu z barem i licznymi bardzo wygodnymi kanapami.Restauracja bardzo przestronna również otwarta z serwisem/kuchnią po środku.Duży basen z kolejnym barem,prywatna plaza z licznymi lezakami,parasolami i barem.Jest ochrona która cały czas pilnuje plaży na terenie hotelu przed osobami z zewnątrz.Cała obsluga dba o nasze dobre samopoczucie podczas urlopu. Mozna beachboysów poprosic o pokazanie nam dóbr morza podczas dopływu za koszulki,slodycze czy inne niepotrzebne nam rzeczy.
Polecam ten hotel w 200%.

Dziękujemy, KatarzynkaW
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Web M, General Manager, Sandies Tropical VillageOdpowiedź udzielona 21 września 2019

Dear KatarzynkaW,

Greetings from Sandies Tropical Village!

Thank you for choosing to stay in our hotel and for taking your precious time to share your experiences with us .
We are so glad to read that you enjoyed your stay with us and appreciated our beautiful hotel, specious rooms and our helpful staff. Thank you for recommending us for couples and family visit.

We are looking forward to welcome you again soon.

Alexander Zissimatos,
General Manager.