3 dniowe safari

Szczerze polecam usługi tego biura. W Polsce pilotuje Pani Gosia która chętnie na wszystkie nasze... Przeczytaj więcej

KatarzynkaW
Warszawa, Polska
2 dni Tsavo East

Szanowni Państwo, Jeśli ktoś z Państwa zastanawia się nad wyborem biura organizującego safari z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019
Aneta L

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,
Jeśli ktoś z Państwa zastanawia się nad wyborem biura organizującego safari z rejonu Diani Beach, to firma Ogutu Safari Was nie zawiedzie! Byliśmy z rodziną na 2-dniowym safari w Tsavo East z rozszerzonym programem zwiedzania o rzekę, w której żyją hipopotamy i krokodyle oraz ruiny arabskiego miasta Gede założonego w XIII w.. Takiej opcji nie ma u konkurencyjnych firm, a naprawdę warto zobaczyć te atrakcje.
Firma Ogutu Safari to pełen profesjonalizm za rozsądne pieniądze. Właściciel firmy, Eric zna park jak własną kieszeń, zobaczyliśmy ogrom zwierząt, w tym króla lwa, lwicę polującą na bawoła, gepardy i wiele, wiele innych. Poza tym Eric to wspaniały człowiek, życzliwy, dużo opowiada o tym, co spotkacie Państwo w drodze na safari i i na terenie parku, stara się spełniać oczekiwania turystów najlepiej jak potrafi.
Zarówno my jak i nasze dzieci były zachwycone tą wyprawą, która na długo zostanie w naszych sercach i pamięci.
Jak safari to tylko z OGUTU!!!
Dziękujemy Ericowi i całej ekipie!!!!
Aneta, Ola, Ania, Mirek i Paweł:)

Dziękujemy, Aneta L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Erick O, Owner, Ogutu SafariOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Thank you all we welcome you back to kenya it was amazing and wonderful trip ,thanks for choosing ogutu safari

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Eric, chcemy podziękować za atrakcje, dzięki Tobie i Twoim ludziom naprawdę dobrze się bawiliśmy! Osobiście chciałbym jeszcze raz podziękować Ericowi za jego błyskawiczne reakcje! Były potrzebne lekarstwa? Dla Erica to nie problem, wieczorem już był z zamówieniem! Bardzo ciepły i życzliwy człowiek! Polecam :)

Dziękujemy, Lena M

Thanks so much for choosing ogutu safari it was really a wonderful trip and amazing journey

Zrecenzowano: 5 kwietnia 2019

Ogutu safari rzetelna firma bardzo dobry kontakt z Ericem niezapomniane chwile uwiecznione na fotografii . Jesteśmy zachwyceni mamy wiele cudownych wspomnień. Polecam ta firmę wywiązała się w 100 % . Eric jeszcze raz bardzo dziękujemy

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, MonikaM1553

Thanks all of you we welcome you back.and it was really an amazing and unforgetable trip ,welcome again to kenya

Zrecenzowano: 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy te firmę z polecenia.
Po wyjeździe z AA Amboseli lodge okazało się, ze pozostała tam wartościowa rzecz osobista.
Próby kontaktu z firma ogutu spełzły na niczym. Nie odpowiedziano na żadne z pytań i próśb o pomoc w odzyskaniu pozostawionej rzeczy.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
4  Dziękujemy, rados_aws378

Thanks all of you it was really a wonderfull and exciting trip.you are all welcomed back to kenya

Zrecenzowano: 16 stycznia 2019

Będziemy wspominać 2 dniowe safari z Ogutu Safari. Przystępna cena i wspaniałe przeżycia przy przemierzaniu sawanny w poszukiwaniu wolno żyjących zwierząt! Co prawda nie udało się spotkać lwów ale może uda się to nadrobić następnym razem gdyż najprawdopodniej wrócimy!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Dzid55
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ogutu123, Owner, Ogutu SafariOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Dziekuje za to ze wybralscie ogutu safari do zobcenie ponownie