Hotel rewelacja, jedzenie bardzo smaczne. Animatorki są bardzo aktywne , starają się zawsze z każdym nawiązać kontakt. Codziennie jest inny pokaz animacji na plaży. Organizują wieczory taneczne.
Dziękujemy Bardzo za mile spędzony czas :)

Dziękujemy, Monikasz97
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BinMajidManagement, Bin Majid Management, Smartline Bin Majid Beach ResortOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dear Monikasz97,

We would like to thank you for choosing us as your destination in Ras al Khaimah and for sharing this review about your stay with us. We are truly glad to know that you enjoyed your stay and we hope to see you soon back with us!

Warmest regards,
Bin Majid Management

Byliśmy już tam w październiku 2017. Cudowny hotel z bardzo miłą i pomocną obsługą. Czysty, spokojny i z bardzo dobrym jedzeniem. Będąc na miejscu mamy możliwość wyjazdu do Dubaju, Abu Dhabi, Omanu. Dubaj zwiedziliśmy z prywatnym taksówkarzem 2 lata temu za znacznie mniejszą kwotę niż proponowano nam przy okazji wycieczki, ta jednak jest z polskim przewodnikiem. Będąc na miejscu polecam wybrać się na pustynię do Bedouin Oasis z firmą Red Sea (wspaniali ludzie) gdzie możecie pojeździć na Quadach, Buggy i wiele więcej. W szczególności polecam jazdę na quadzie w grupie prowadzonej przez Mohammeda. W Hotelu zawsze jest Wael, który zaproponuje Wam good price Wielkie podziękowanie dla Salima z obsługi hotelu. Jeszcze tam wróćmy.

1  Dziękujemy, jaro234

Dear jaros_awc329,

We want to thank you for choosing Bin Majid Beach Resort as your destination in UAE for the second time, we are honored to have you as our guest. We are pleased to know as well that you enjoyed your stay with us and that our team made you feel comfortable. This review will be shared with the entire team and we are truly looking forward to your next visit soon.

Thank you once again for choosing us and we hope you had a smooth journey back home.

Best regards,
Bin Majid Management

Zrecenzowano: 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polceam ten hotel. Bardzo sympatyczna obsługa, smaczne jedzenie i przekąski dostępne od rana do później nocy. W ciągu dnia i wieczorami zabawy organizują animatorzy. Szczególne podziękowania dla INNY. Podgrzewane baseny, plaża z boiskami do siatkówki, możliwość wypożyczenia sprzętów wodnych. Polecam skutery wodne. Miejsce dobre zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Murz_2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rajesh R, Front Office Manager, Smartline Bin Majid Beach ResortOdpowiedź udzielona 3 marca 2019

Drogi Murz_2019,

Bardzo dziękujemy za recenzję na Tripadvisor naszego hotelu po niedawnym pobycie u nas tutaj w Smartline Bin Majid Beach Resort.

Daje nam wielką przyjemność przeczytać wspaniałe komentarze dotyczące naszego hotelu i usług, a my jesteśmy jeszcze bardziej zachęcani do dalszego podnoszenia poziomu usług, aby spełnić i przewyższyć oczekiwania naszych gości.
Twoja opinia jest dla nas niezwykle cenna, a my udostępnimy ją naszym zespołom.

Z pewnością nie możemy się doczekać, aby powitać Cię wkrótce.

Z poważaniem

Rajesh Ramachandran
Kierownik recepcji

Zrecenzowano: 17 lutego 2019

Każdego przestrzegam przed tym hotelem. Przebywałam w nim od 30.01.2019 do 4.02.2019. Lokalizacja jest beznadziejna, bardzo długi czas dojazdu do Dubaju. Trafiłam na pokój 621. SYF, SYF i jeszcze raz SYF. Mało tego, podczas 3 dnia pobytu zauważyłam, że drzwi do pokoju się nie zamykają, po zgłoszeniu na recepcji problemu dopiero po 10 godzinach ktoś raczył się tym zająć, brak zaoferowania innego pokoju. Podczas tych 10 godzin nastąpiła kradzież. Brak pomocy ze strony hotelu, szczególnie nie chcieli wezwać policji. Główny menadżer hotelu jest bezczelny, jak zgłaszałam prośby o wezwanie policji to udawał, że nie słyszy. Załączam zdjęcia łazienki oraz abażurków.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, swiderekk
Zrecenzowano: 23 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Recepcja bardzo pomocna,pokoje czyste i schludne bardzo blisko do płazy. Aerobik prowadzi przystojniak wprowadza fajna atmosferę i pozytywna energie. Mozna spędzić aktywnie czas. Wszystko ok, polecam ten hotel, jedzenie bardzo dobre. Jedynie brak kawy z ekspresu

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Jacek S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Leiter Gästebetreuung, Smartline Bin Majid Beach ResortOdpowiedź udzielona 25 stycznia 2019

Dear Jacek S,

thank you for taking the time to write your review of our property, your comments are very much valued.

We appreciate you taking the time to provide us with such detailed feedback about your stay. You mentioned many positive aspects of your stay for which we are very grateful. We are happy to know that you had a good time with us. The satisfaction of our guests is very important to us.

The entire team wants to thank you for your kind words and your appreciation for our hard work.

We hope that you will give us another opportunity to extend the warm hospitality and exemplary service that we always strive to deliver.

Kindest regards from RasAl Khaimah
smartline Bin Majid Beach Resort