Właśnie wróciliśmy z tego fantastycznego hotelu byliśmy od 9 do 16.09.19 hotel jest bardzo czysty wszyscy są przemili jedzenie bardzo smaczne kazdy coś znajdzie dla siebie pokoje sa czyste w pokoju jest cisza można naprawdę wypocząć nie ma żadnych animacji jak w Egipcie i to najbardziej nam się podobało!plaża czysciutka sprzatana nie ma problemu komletnie z niczym leżaki są dostępne wszędzie reczniki ładne są wydawane na basenie i na plaży bardzo dobre drineczki lody do śniadania obiadu i kolacji obsługa przy stoliku nigdy nie wracam do tego samego miejsca a tym bardziej hotelu tu wrócimy bo jeszcze musimy parę miejsc zobaczyć jesteśmy mega zadowoleni.TUI SUPER pozdrawiamy Panią rezydentke Sandre oraz na koniec powiem że lecielismy liniami ENTER super wszystko o czasie i bardzo czysto w samolocie. Było naprawdę cudownie a Dubaj???Trzeba zobaczyć bo nie da się opisać słowami Jola z Łodzi

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Jolanta B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AmrAhmedHotelManager, Hotel Manager , Hilton Al Hamra Beach & Golf ResortOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dear Jolanta B,

Thank you for leaving us such a wonderful review. I am glad to learn that you loved our services and our team members will be pleased to learn of your high praise.

They work very diligently to exceed guest expectations through True Hilton Service and your feedback will provide them with great encouragement.

Thank you once again for your kind words, we would be very happy to welcome you back for another memorable stay at Hilton Al Hamra Beach and Golf Resort.

Kind Regards,
Amr Ahmed
Hotel Manager

Tygodniowe wakacje w hotelu zaliczamy do bardzo udanych. Obiekt jest bardzo duży, jednak mimo tego nie odczuwa się natłoku ludzi. Na basenie oraz prywatnej plaży nigdy nie było problemu ze znalezieniem leżaków.
Obsługa zarówno w restauracji jak i barach była bardzo miła. Jedzenie bardzo smaczne, choć często się powtarzały te same dania. Minusem jest obiecany w ofercie transfer do Dubaju, co w praktyce nie wygląda tak kolorowo. Bardzo trudno trafić na wolne miejsca. Przydałby się również animacje bardzo jakaś dodatkowa rozrywka.

Dziękujemy, renatar43
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hanysaad123, Front Office Manager, Hilton Al Hamra Beach & Golf ResortOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

DearRenatar43,

Thanks for taking the time to share your valued feedback on your recent stay at Hilton Al Hamra Beach and Golf Resort.
Our team members take pride in giving True Hilton Service to every guest and we are delighted to receive your compliments and appreciation.

Kind Regards,
Cluster Front Office Manager

Pobyt w Hotelu zaliczam do bardzo udanych. Super lokalizacja, przemiła i profesjonalna obsługa. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Pokoje bardzo czyste i codziennie sprzątane. Polecam ten hotel w 100%

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Hilton Hotels & Resorts
Dziękujemy, gela32019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hanysaad123, Front Office Manager, Hilton Al Hamra Beach & Golf ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Gela32019,

Please let us know when you plan to visit us again, we would be very happy to welcome you back for another memorable stay.

Yours sincerely,

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo sredni. Nasze wakacje dopiero sie zaczynaja i zalujemy wyboru. 1 dzien pobytu: przy kolacji przewraca sie kelner wyrzucajac w powietrze tace( ktora musiala spasc) budzac z przestrachem moje 2 letnie dziecko. 2 dzien: nasze reczniki i stroje kapielowe leza na lezakach przez nas zajetych ale po powrocie z obiadu okazuje sie ze grupka ( niekulturalnych) turystow z Turcji zajela nasze miejsca wyrzucajac nasze rzeczy. Dla ratownika jest to ok. Dobra, idziemy na kawe troche sie wyluzowac i uspokoic nerwy, nasze 2letnie dziecko usypia. Jest super bo przespi sie przed kolacja Wychodzimy z restauracji i chcemy udac sie w strone pokoju aby przygotowac sie na kolacje. Niestety po drodze przy basenie ogolnodostepnym i dla doroslych i dla dzieci siedzi owa grupka ”turystow” z Turcji (slowa ktore mam na koncu jezyka zatrzymam dla siebie) puszczaja glosna muzyke, pala papierosy czy Bog wie co innego a ratownik donosi im piwo z baru i odbiera puste butelki. Zwrocilam uwage ze tu sa dzieci i nie powinno sie tu palic ani tyle pic. Otrzymalam odpowiedz od ratownika ze to normalne. Dyrekcjo hotelu czy to normalne? W lazience nie ma szczotki do sedesu, barek w ogole nie jest uzupelniany w napoje z czystoscia tez srednio ( na obiad w salacie byla mucha). Bylam w wielu hotelach i z zadnego nie chcialam tak szybko wyjezdzac jak z tad. W porownaniu z innymi hotelami 3 gwiazdki max

Dziękujemy, 494aniac

Dear 494aniac,

Thank you for your feedback and as well for your recent residence at Hilton Al Hamra Beach and Golf Resort.

We are very sorry that our services didn’t meet fully your expectations and have carefully read your comments in view to adjust on matters where improvements are needed.

We apologize for the disturbance conveyed relative to the mentioned incidents and we already shared with concerned to make sure that similar will not be repeated in future.

We hope to have the pleasure to welcome you back to witness the improvements and letting you enjoy a beautiful hotel with excellent customer service.

Warm Regards,

Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ładny, zadbany na rozległym terenie z piękną zielenią oraz prywatna szeroką plaża, na której nigdy nie było problemów z leżakami. Pokoje bardzo duże codziennie sprzątane za co dziękujemy zawsze uśmiechniętemu Hemanta. Posiłki bardzo dobre, świeże zwłaszcza w restauracji Al Shamal gdzie byliśmy obsługiwani przez bardzo miłych kelnerów a zwłaszcza Neeraj Joshi, który dbał o nasz komfort aż do ostatniego dnia pobytu. Hotel godny polecenia.

Dziękujemy, 727_ukaszn

Dear 727_UKASZN,