“Bardzo dobre sushi ”
Sushiya — recenzja

Sushiya
Nr 359 wśród 796 Restauracje (Dnipro)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy największy secik
Bardzo dobre, świeże, smaczne bardzo dobrze podane. Resztę zabraliśmy na wynos bo jednak nie daliśmy w 3 radę największej porcji :) plus za fajny widok na szczycie lokalu

Dziękujemy, arturp380

Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 30 kwietnia 2019

Termin wizyty: kwiecień 2019
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: kwiecień 2019

Sushiya — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dnipro, Dnipropetrovsk Oblast

Byłeś(-aś) w Sushiya? Podziel się wrażeniami!