“Kuchnia Japońska z polecenia ”
Black Sheep — recenzja

Black Sheep
Nr 29 wśród 794 Restauracje (Dnipro)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Znajomi polecili nam ta miejscówkę okazało się ze jest bardzo przyjemnie a smak powalił nas na łopatki.
Ramen był zarabiaszczy wszyscy w 3 byliśmy bardzo zadowoleni oraz pojedzeni na maxa. Polecam

Dziękujemy, arturp380

Zrecenzowano 16 lutego 2018

Termin wizyty: luty 2018

Black Sheep — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dnipro, Dnipropetrovsk Oblast

Byłeś(-aś) w Black Sheep? Podziel się wrażeniami!