Marmaris

Bardzo fajny hotel godny polecenia bardzo dobre jedzenie super animatorzy dobre jedzenie czyste pokoje dobre miejsce blisko morza i plaża barmanów fantastyczni personel bardzo pomocny i mily jeszcze raz napewno wroce

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Wioletta00
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GoldenRockBeach_GR, Guest Relations Manager, Golden Rock Beach HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Wioletta,

Thank you so much for your review.

We can't wait for your next visit.

Guest Relaitons

Zrecenzowano: 13 września 2019

To mój szósty pobyt w Turcji i zdecydowanie najmniej udany. Nie wiem jakim cudem ten hotel ma 5 gwiazdek. W porównaniu z innymi hotelami w Turcji wypada bardzo słabo. Jedzenie w restauracji monotonne. Dla wegetarian tragedia. Jedna ryba na obiad. Jednego dnia nawet w ogóle nie było. Bar przy basenie cały tydzień śmierdział wymiocinami. O drinkach typu mojito można zapomnieć. Ukradli nam dwa nowe ręczniki z basenu a jedyna odpowiedź pani z guest relations: najwyraźniej się komuś spodobały, nie trzeba było zostawiać.Nawet nie raczyła sprawdzić monitoringu. Żenada. Z animacji dla dzieci to tylko mini disco wieczorem a w ciągu dnia praktycznie nic.Ze dwa razy malowanie twarzy i koniec. Moja córka się wynudziła. Kelnerzy z restauracji nachalni, za bardzo spoufalali się z dziećmi. Przytulali, całowali moją 4 letnią córkę mimo że jej się to nie podobało i zwracałam im uwagę a jak jeden zaczął całować ją po ramionach to już nie wytrzymałam. Nie wspomnę już o takich rzeczach jak płatny sejf i internet. Hotel dla niewymagających.

Dziękujemy, monikaasos
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GoldenRockBeach_GR, Guest Relations Manager, Golden Rock Beach HotelOdpowiedź udzielona 16 września 2019

Dear guest,

I am sorry that the loss of your personal items affected your perception of our hotel. As me and your travel agency representative explained to you, since you left your towels unattended at night by the pool, it was impossible for us to have a healthy view of the guest or person who could take your towels as it was dark. Moreover, it is stated in three different place that the hotel is not responsible for your lost items by the pool and beach.

I cannot comment on your your experience with the waiters as you didn't complain about this once to me or the your travel agency representative so we could at least ask our waiters for an explanation.

Guest relations

Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco Polecam. Hotel duży choć nieprzeludniony, czysty, schludny, Panie sprzątające bardzo dbają o porządek i komfort gości. Jedzenie różnorodne, bardzo smaczne, szczególnie polecam Wieczór Turecki gdzie jedzenie było niesamowite. Drinki smaczne, animatorzy sympatyczni i nienachalni w swojej pracy. Obiekt godny polecenia, z przyjemnością odwiedzę go ponownie.

Dziękujemy, 207piotrl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GoldenRockBeach_GR, Guest Relations Manager, Golden Rock Beach HotelOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dear valued guest,

Thank you so much for recommending us and sharing your thoughts.

We will be very glad to see you again very soon!

Guest Relations

Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce w jakim kiedykolwiek byłam!! Jedzenie jest pyszne, hotel i okolica niesamowita. Animatorzy zabawni I bardzo mili. Bardzo dobre drinki. Wszystkim gorąco polecam!! Na pewno kiedyś tu wrócę

Dziękujemy, Traveler707178

Dear traveller,

Thank you for your 5 star review.

We also hope to see you again in the future.

Guest relations

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Super hotel, w dobrej lokalizacji,przy plaży, niedaleko centrum,w którym znajdują się nocne kluby oraz dyskoteki. dużo dobrego jedzonka, siłka basen.Świetni animatorzy którzy potrafią pozbawić dzieciaki oraz starszych. Ogólnie polecanko.

1  Dziękujemy, Marcin0000007