Marmaris

Hotel zaraz po przyjeździe robi dobre wrażenie, czyściutkie pokoje, duża stołówka wewnętrzna i na zewnątrz z dużą ilością bemarów pełnych jedzenia którego jest duży wybór i w większości bardzo dobre. Jednak po trzech, czterech dniach okazuje się że w tych bemarach jest w kółko to samo i tak na dobrą sprawę mamy już tego dosyć, a wymiana pustych na pełne wcale nie idzie tak gładko, bywa że nie są uzupełniane wcale lub zamiast mięsa dorzucą warzyw. Dość dobre drinki serwowane w trzech barach. Snack bar z przekąskami tylko przy basenie więc z plaży trzeba trochę potuptać żeby coś przekąsić przed kolacją. Dwie windy na tak duży kompleks pięciopiętrowych budynków nie dają rady i z góry raczej trzeba na laczka. Kolejnym minusem to leżaki na plaży i przy basenie, jest ich najzwyczajniej w świecie za mało. Warto wziąć ze sobą na wakacje kogoś kto nie lubi długo spać. Na plus to położenie przy plaży i deptaku. Do mariny jakieś 30-40 minut spacerkiem.

Dziękujemy, TomaszL496

Wyjazd bardzo udany! Marmaris urocze miasteczko i klimatyczne! Piękne widoki na morze i góry. Hotel duży, bardzo czysty. Położony tuż przy plaży i promenadzie. Od ulicy pełno sklepów ale niestety ceny wysokie! Plaża mała i ciasna leżak na leżaku ale miejsce się zawsze znajdzie (mało Ruskich dużo Skandynawów). Z plaży widoki niezapomniane! Woda czysta i w miarę ciepła chociaż przy brzegu dość głęboko. Pogoda drugi tydzień września bardzo gorąca 37 stopni. Jedzenie smaczne (oprócz słodyczy -jak zwykle bez smaku sam cukier) i w dużych ilościach sporo owoców, pyszny melon i całkiem niezłe lody. Bardzo bogate śniadania! Polecam naleśniki z tamtejszym miodem pychota:) Dużo miejsca na stołówce zarówno na tarasie jak i w klimatyzowanych salach. Pokój mieliśmy duży (4 os.choć było nas troje) codziennie sprzątany, dużą łazienkę i spory balkon z ograniczonym widokiem na morze i na miasto tętniące życiem. W pokoju zawsze dokładana duża woda gratis. Windy w hotelu dwie i dobrze działały. Polecam piękną wycieczkę -błogi rejs po przepięknych zatokach Marmaris. Polecam również zwiedzić Zamek w porcie. Mały ale z niego rozciąga się cudowny widok na port morze i góry. CUDO! Podsumowanie: niezapomniane, cudowne wakacje w przepięknym miejscu!

Dziękujemy, sylsob1
Zrecenzowano: 13 września 2019

Wycieczka super hotel lepszego bym nie znalazł ale najlepszy jest animator EDDY pozdrawiam go serdecznie oraz jedzenie byko tez wyśmienite atrakcję takze pokoje czyste lozka wygodne polecam ten hotel Pasa Beach

Dziękujemy, NbaPatrick
Zrecenzowano: 13 września 2019

Hotel super zasługuje na swoje 4 gwiazdki... Jedzenia jest dużo każdy znajdzie coś dla siebie.Pokoje sprzątane codziennie. Animator Eddy świetny organizuje na basanie atrakcje aby się nie nudzić..moze ciepłe czyste.. Plaża lekko kamienista :) ogólnie jesteśmy zadowoleni z hotelu

Dziękujemy, Crazyewa
Zrecenzowano: 13 września 2019

Hotel zasługuje na 4 gwiazdki. Codziennie czyste pokoje. Bardzo ciekawe animacje, nie można się nudzić. Przystojny manager jedzenie bardzo dobre. Animator Edi bardzo sympatyczny i crazy. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, madaMonika