Marmaris

Wyjazd bardzo udany! Marmaris urocze miasteczko i klimatyczne! Piękne widoki na morze i góry. Hotel duży, bardzo czysty. Położony tuż przy plaży i promenadzie. Od ulicy pełno sklepów ale niestety ceny wysokie! Plaża mała i ciasna leżak na leżaku ale miejsce się zawsze znajdzie (mało Ruskich dużo Skandynawów). Z plaży widoki niezapomniane! Woda czysta i w miarę ciepła chociaż przy brzegu dość głęboko. Pogoda drugi tydzień września bardzo gorąca 37 stopni. Jedzenie smaczne (oprócz słodyczy -jak zwykle bez smaku sam cukier) i w dużych ilościach sporo owoców, pyszny melon i całkiem niezłe lody. Bardzo bogate śniadania! Polecam naleśniki z tamtejszym miodem pychota:) Dużo miejsca na stołówce zarówno na tarasie jak i w klimatyzowanych salach. Pokój mieliśmy duży (4 os.choć było nas troje) codziennie sprzątany, dużą łazienkę i spory balkon z ograniczonym widokiem na morze i na miasto tętniące życiem. W pokoju zawsze dokładana duża woda gratis. Windy w hotelu dwie i dobrze działały. Polecam piękną wycieczkę -błogi rejs po przepięknych zatokach Marmaris. Polecam również zwiedzić Zamek w porcie. Mały ale z niego rozciąga się cudowny widok na port morze i góry. CUDO! Podsumowanie: niezapomniane, cudowne wakacje w przepięknym miejscu!

Dziękujemy, sylsob1
Zrecenzowano: 13 września 2019

Wycieczka super hotel lepszego bym nie znalazł ale najlepszy jest animator EDDY pozdrawiam go serdecznie oraz jedzenie byko tez wyśmienite atrakcję takze pokoje czyste lozka wygodne polecam ten hotel Pasa Beach

Dziękujemy, NbaPatrick
Zrecenzowano: 13 września 2019

Hotel super zasługuje na swoje 4 gwiazdki... Jedzenia jest dużo każdy znajdzie coś dla siebie.Pokoje sprzątane codziennie. Animator Eddy świetny organizuje na basanie atrakcje aby się nie nudzić..moze ciepłe czyste.. Plaża lekko kamienista :) ogólnie jesteśmy zadowoleni z hotelu

Dziękujemy, Crazyewa
Zrecenzowano: 13 września 2019

Hotel zasługuje na 4 gwiazdki. Codziennie czyste pokoje. Bardzo ciekawe animacje, nie można się nudzić. Przystojny manager jedzenie bardzo dobre. Animator Edi bardzo sympatyczny i crazy. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, madaMonika
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel godny polecenia składa się z dwóch budynków A i B. My byliśmy w budynku B, w którym znajduje się główna restauracja. Jedzenie urozmaicone, dużo owoców, niczego nie brakuje. Nie jest to miejsce dla kogoś kto lubi ciszę i spokój. Nam to nie przeszkadzało. Morze i widoki cudowne. Internet w holu głównym działa, lecz jest wolny i trzeba troszkę cierpliwości, ale przecież nie przyjeżdża się na wakacje dla internetu. Pokoje czyste i zadbane, sprzątane codziennie, aczkolwiek hotel ma już swoje lata. Formuła all inclusive jak najbardziej godna polecenia, jedzenia dużo, napoje alkoholowe i bezalkoholowe w dużych ilościach, ekspresy z kawą można jeść i pić ile się chce. Marmaris tętni cały czas życiem, pełno bazarów, sklepów itp. Duża możliwość uprawiania sportów wodnych. Pogoda cały czas +35. Leżaki i ręczniki darmowe.To nasze najlepsze wakacje.

Dziękujemy, WojtekNowako
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PasaBeach, Konuk İlişkileri Müdürü, Pasa Beach HotelOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dear WojtekNowako

Thank you for your kind comment .We are happy to hear that you had such a pleasant time in our hospitality. We want to offer the best service possible which is why your feedback is so important for us.
We all sincerely hope that you will visit us again in the near future.

Best Regards