Marmaris
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Byliśmy z mężem w tym hotelu dwa razy.
Rok temu dostaliśmy paskudny pokój z widokiem na zaplecze jakiegoś hotelu, był to pokój ekonomiczny , więc nie było możliwości wymiany.Od wejścia do recepcji lub restauracji do naszego pokoju trzeba było jechać windą , potem przejść do następnego budynku, przejść przez długi hol i wsiąść do bardzo starej i powolnej windy. Koszmar. W tym roku była możliwość dopłaty do pokoju z widokiem na morze.Bardzo się ucieszyliśmy, bo to nam odpowiadało. Oczywiście na miejscu rozczarowaliśmy się , bo takiego pokoju nie otrzymaliśmy, pani menager powiedziała, że nie ma w tej chwili takiego pokoju. Miał być dla męża pakiet urodzinowy, również go nie było. Byłam zła, bo nie tak to sobie wyobrażałam. Poprosiliśmy o budzenie w dniu wyjazdu , ale o nas zapomniano. W tym hotelu nie traktuje się poważnie klientów, nie dba się o nich, bo jak to wszystko wytłumaczyć. Na pewno tam nie wrócimy, chociaż lokalizacja była niezła, za cenę 7300zł za dwie osoby na tydzień - znajdę na sto lepszy hotel. Lecieliśmy z TUI

Dziękujemy, Marmaritana
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Super hotel, nowoczesny, przestronny. Duże baseny, dużo miejsca wokół nich. Pyszne urozmaicone jedzenie. Wieczór turecki wymiata minusem jest wąska plaża przy samej promenadzie oraz WiFi tylko w recepcji. Polecam wynająć sobie motorówkę (130$) za 3h i popływać między wysepkami. Niezapomniane wspomnienia.

Dziękujemy, Bartosz K
Zrecenzowano: 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ten hotel, obsługa na najwyższym poziomie, pokoje piękne zadbane, urządzone w nowoczesnym stylu. Barfzo dobre jedzenie, duży wybór. Przede wszystkim polecam ten hotel ze względu an lokalizacje! Hotel położony w samym centrum Marmaris przy deptaku.

Dziękujemy, Marta A
Zrecenzowano: 4 września 2018

Pierwszego dnia zostaliśmy zakwaterowani w tzw. budynku „klubowym”, który, jak później się dowiedzieliśmy od obsługi hotelu oraz managera ds. Guest Relations, jest budynkiem posiadającym pokoje poniżej klasy standard. Początkowo odmówiono nam zmiany pokoju na pokój zgodny z ofertą, ze względu na rzekomy problem z rezerwacją. Po konsultacjach z panią manager zaproponowano nam drugi pokój, od godziny 12 dnia następnego. Zgodziliśmy się na przeprowadzkę, lecz drugi pokój okazał się jednym z kilku niewyremontowanych pokojów, o standardzie równie niskim co nasz pierwszy pokój. Brak cieplej wody, brak pilota do wadliwej klimatyzacji, brak prądu w gniazdku, spalona suszarka do włosów, podarte firany oraz zardzewiałe i zgrzybiałe elementy łazienki. Ponadto w pokoju były dwa pojedyncze łóżka, zamiast jednego, łóżka małżeńskiego.
Ze względu na wady pokoju podjęliśmy decyzje o kolejnej próbie zmiany pokoju, na taki, w jakim powinnismy się znaleźć od pierwszego dnia trwania imprezy. Początkowo recepcja odmówiła nam spotkania z managerem i od godziny 18 do około godziny 21 byliśmy zwodzeni brakiem wolnych pokojów, lecz manager, okolo godziny 21, wielokrotnie przeprosił nas za zaistniałą sytuacje oraz obiecał zmiane pokoju na pokój katalogowy, w dniu nastepnym. W związku z obietnicą zostaliśmy poinstruowani, aby pojawić się ze spakowanymi walizkami w holu o godzinie 12 następnego dnia. Zgodnie z poleceniem, przed godziną 12 spakowaliśmy walizki i spędziliśmy następne 2.5 godziny na recepcji hotelu gdzie okazało się, że obsluga nie została poinformowana o obietnicy danej nam przez managera. Pokój ostatecznie nie został nam zmieniony.
Co więcej, nasz pokój przez cały pobyt został posprzątany RAZ, a ręczniki zostały wymienione DWUKROTNIE - jest to nie do zaakceptowania w hotelu (rzekomo) pięciogwiazdkowym.
Obsługa hotelu nie jest chętna do pomocy, ich odpowiedziami na wszystko jest "nie teraz", "potem", a swoje obowiązki wykonują z wielką łaską.

Plaża hotelowa również pozostawia wiele do życzenia - obskurne, zniszczone leżaki.

Uważam, że ten hotel nie zasługuje na pięć gwiazdek, oraz na miano luksusowego. Nie jest warty swojej ceny. Goście traktowani są niesprawiedliwie i bez szacunku, a zdjęciami zamieszonymi na swojej stronie, hotel zwyczajnie oszukuje ludzi.

NIE POLECAM.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje na 6 piętrze w budynku głównym tragiczne!
2  Dziękujemy, chdomi

- alkohole szkoda pisac
- blokowisko
- głośno
- moloch
- nie wiem za co itaka dała żagiel ?
- recepcja obsługa szkoda pisac
- bardzo „uczynni” jak dostaną €€€

Tylko jeden plus to jedzenie i piwo

NIE POLECAMY. !!!!!!!!

2  Dziękujemy, Tomasz46El