Super hotel, kapitalne nastawienie obsługi, bardzo urozmaicone jedzenie (nie jemy mięsa). Drinków nie ma za dużo do wyboru ale jest Gin, wódka, Rakija, dobre piwo (Efes). Niedaleko (nie przeszkadza) strefa aktywna... mnóstwo sklepów (pieniądze na wyjazd lepiej zarezerwować i kupić coś fajnego i z dobrego materiału - ubrania), barów, restauracji. Polecamy :) Aaaaa...to czego nie wiadomo od nikogo to to, że Begonville ma plażę...trzeba znaleźć Begonville Beach i po opasce wpuszczą. To był naprawdę udany tydzień.

1  Dziękujemy, Maciej M

Super niesympatryczna Rosjanka na recepcji, nie dobre jedzenie, śmierdzi z kuchni, obsługa w barach fatalna szczególnie Turczynka, robi łaskę, że poda drinka. Pokoje słabo sprzątane, koło basenu miejsca jak na lekarstwo. Generalnie hotel zaniedbany, brud w barze przy recepcji, szczególnie w lewym jego rogu. Pokój 103, który dostaliśmy miał widok na mur budynku recepcji, gdzie nie zaglądało światło, widok traumatyczny. W hotelu sami Rosjanie, oraz Niemcy, ale chyba z dawnego DDR, którym obsługa służy jak panom.

Dziękujemy, RomanW62

Polecam. Super pobyt. Wszystko na PLUS . Jedzenie pyszne. Łazienki pokoje wypas. Basen duży. Obsługa super. Wszędzie blisko. Na uboczu.Polecam każdemu co nie wymyśla i szuka dziury w całym. Mieliśmy pokój z widokiem na boisko co miało swoje plusy

Dziękujemy, Marcin L
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Jadąc na wakacje trochę się obawiałam przez niezbyt pozytywne opinie ludzi , ale już po przyjeździe odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Hotel zasługuje według mnie na pochwałę za jedzenie , przemiłą obsługę , napoje podawane w szkle , czystość i położenie (bliziutko do plaży i centrum) . Przerósł moje oczekiwania , byliśmy bardzo zadowoleni a opinie ludzi są widocznie spowodowane ich brakiem doświadczenia i byciem złośliwym bo komuś widocznie wlano za mało wódki do drinka. Czysty , spory basen , dwa bary, przestronne lobby , czyste ,nowoczesne pokoje i łazienki, klima bez zarzutu, duże balkony , jedzenie na prawde smaczne (nikt nie chodził głodny) , ciągle uzupełniane. Piwo smaczne , drinki ok. Obsługa przy barach i w lobby bardzo sympatyczna , uśmiechnięta i pomocna. Polecam dla tych co nie narzekają ,że za cenę 3* nie mają 5* ;) jedyny minus to słabe wifi w pokojach. Polecam biuro podróży Polskiego Turka :) !!!

Dziękujemy, Madzialen
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Miejsce naprawdę niesamowite. 3 gwiazdki jak na ten hotel, to zdecydowanie za mało. Pokoje przestronne, zadbane i mogłabym rzec ekskluzywne, jak na tę ilość gwiazdek. Jedzenie przepyszne, praktycznie codziennie podawane coś innego. Obsługa jak najbardziej na plus, zwłaszcza barmani. Hotel położony jest niedaleko plaży, dosłownie parę minutek. A główną ulica ze sklepikami przy samym hotelu.

Minusem jedynie może być krótki czas możliwości korzystania z basenu, ponieważ jest on otwarty do godziny 18 oraz zakaz wynoszenia owoców że stolowki.

Z całego serca polecam tę miejsce!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, AngelikaW1069