Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018

Wypoczywałem w tym obiekcie w sierpniu 2018 razem z grupą znajomych. Hotel jak na **** bardzo czysty i zadbany. Największy plus to jedzenie, przez 7 dni pobytu nie byliśmy w stanie wypróbować wszystkich potraw serwowanych przez kucharzy, każdy jeden posiłek był przesmaczny! Uprzejmi, mili i serdeczni kelnerzy, barmani, panie sprzątające oraz pracownicy recepcji. Lokalizacja na uboczu, niemniej do głownej drogi prowadzącej do centrum Marmaris jest około 150m, a stamtąd co 5 minut kursują małe busy, które za 3 liry podwożą do samej mariny w centrum Marmaris. Gorąco polecam ten obiekt, stosunek jakości do ceny idealny!

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie warto rezerwować pokoi na ostatnim 5-tym piętrze - od dachówki, która jest średniej klasy bardzo szybko nagrzewa się pokój
Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Krzysztof S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: iphotels, Guest Relations Manager, Ideal Pearl HotelOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2018

Good evening,
Thank you for your holiday review.
It is a pleasure to host you for your holiday and I hope that we will be welcoming you again in the future.
#idealpearl

Zrecenzowano: 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel na najwyższym 5-gwiazdkowym poziomie. 4 gwiazdki tylko dlatego, że jego powierzchnia jest zbyt mała, aby otworzyć drugi bar. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, jedzenie różnorodne i bardzo dobre, obsługa sympatyczna i pomocna, a animatorzy zawsze umilą czas przy basenie i podczas wieczornych animacji. Nic dodać, nic ująć!

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, dosia160
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: iphotels, Guest Relations Manager, Ideal Pearl HotelOdpowiedź udzielona 26 listopada 2018

Good afternoon,
Thank you for your review posted on Tripadvisor.
I am happy to read that you have enjoyed your holiday here with us and I hope that you will join us once again in the future. On behalf of my Team here at Ideal Pearl, thank you for choosing our Hotel for your holiday.
#idealpearl

Zrecenzowano: 11 kwietnia 2012

Spoko nowoczesny i bardzo kameralny hotel.- to jedyne plusy bo z zewnątrz jest tylko ładny.
Jak na 4 europejskie gwiazdki to bardzo naciągnięty.
Basem wielkości brodzika 10x10m. Pokoje bardzo malutkie z widokiem na ścianę bądź pokój sąsiadów. Ludzie patrzyli sobie w okna z odległości 2 metrów.
Jeśli chodzi o all inclusive to szkoda że katalogi itp piszą inaczej niż jest w rzeczywistości.
O godzinie 23:00 bar na basenie zostaje zamknięty i koniec imprezy.
Przyjechaliśmy tam w 6 ze znajomymi żeby się zabawić, a o 23 zapadała cisza nocna i ochrona kazała nam spać bo " seniorzy z Niemiec chcą odpocząć" - to jakiś żart. początek września, szczyt sezonu a w marmaris a dokładniej w hotelu ideal pearl o 23 ochrona nie pozwalała nam głośno rozmawiać i kazała iść spać.
Totalna żenada. Gdyby nie Bar Street oraz inne miejscowe atrakcje zapadłbym się pod ziemię.
Ten hotel to sanatorium dla starych Niemców, a animacjami było codzienne granie w bingo za 10 euro...totalna masakra.

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel dla ludzi +50
Termin pobytu: wrzesień 2011
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, unslashed
Zrecenzowano: 18 lipca 2011

Wypoczywałem w roku 2011 w lipcu, 0d 4-18, wypoczynek udany.Hotel Iedal bardzo fajny zdała od zgiełku, można wypocząć, do morza około 100metrow z tarasu widać morze.hotel nastawiony na wypoczynek anglików, mile witani inne narodowości.Pokoje małe ale dobrze sprzątane, wiadomo nie siedzi się w pokoju tylko śpi.Basen na terenie troszkę mały ale wiadomo blisko morze.Jedzenie bardzo smaczne nie można wybrzydzać Trunki alkoholowe bardzo słabe nie wiadomo co się pije- co za drink - lepiej pic piwo nie ma różnicy..Kelnerzy bardzo mili- tylko panowie szefowie troszkę zagubieni .Pani od animacji Agatka dwoi się torii ale to nie satysfakcjonuje Polaków , a nie mówiąc inne narodowości animacje okropne nie spełniają niczego, kończące sie po 22 pani od animacji spiesząca się do innej pracy, nie odpowiednia osoba na tym stanowisku.Czas na zmiany animatorki.Wychodząc z hotelu można dojść do pięknej promenad gdzie jest wiele kafejek i sklepików, można chodzić i bawić się Port przepiany zauroczysz się tym miejscem.można bywając i i odpoczywać.Więcej pytaj gg110 7570 polecam

Termin pobytu: lipiec 2011
2  Dziękujemy, Zdzisław L
Zrecenzowano: 23 września 2010

kameralny, w nowoczesnym stylu hotel w pieknym Marmaris. obsluga na medal, wyzywienie bardzo dobre, pokoiki codziennie sprzatane, co prawda male,ale przytulne (a wakacji nie spedza sie w pokoju...). okolo 5 minut na plaze (moze krocej), niestety nie piaszczysta, mozna tez milo spedzic czas przy basenie. nalezy tylko uwazac na ruchliwa ulice przy hotelu. wart swoich gwiazdek. polecam

Termin pobytu: październik 2009
1  Dziękujemy, alicja1950