Zrecenzowano: 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny teren hotelu i piękna plaża, niestety na tym kończą się pozytywne opinie. Jedzenie słabe, zwłaszcza śniadania, pokoje stare, zagrzybiale, mieliśmy przeciekajaca wannę i umywalkę, mimo zgłoszenia usterka nie została naprawiona. Obsługa bez znajomości j.angielskiego. Hotel ocenilabym najwyżej na 3 gwiazdki.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Laura S
Zrecenzowano: 13 października 2018

Z rodzinka i znajomymi wybrałam sie na tydzień do Tuany. Nie licząc jeden nie fajnej sytuacji, gdzie o 3 w nocy po przyjechaniu do hotelu nie było 1 łóżka, holet jest idealny. Godziny posiłków myślę, że powinny pasować każdemu, jednak jeżeli ktoś się spóźnił, czy z innego powodu nie poszedł np na obiad był taki 'bar' gdzie było tak samo pyszne jedzenie. Codzienie o 12 były różne atrakcje na basenie w których można było brać udział ! Przez cały tydzień nic się nie powtórzyło ! Tak samo codziennie o 19:30 zaczynały się zabawy dla dzieci, chociaż nawet ja tam tańczyłam, na szczęście nie byłam tam najstarsza ! Razem ze mna i dizecmi tańczył też jeden z animatorów ! Pobyt wspominam bradzo miło, a jeszcze milej ludzi z tego mijesca ! Rozmawiałam z nimi sporo, śmialiśmy się, jeżeli popełniłam jakiś błąd w jezyku, nic nie powiedzieli, nie śmiali się z tego !

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, wiktoriakulawiak25
Zrecenzowano: 18 września 2018

Właśnie dziś wróciłam z Tuana Club. Polecam wszystkim to miejsce , idealne do odpoczynku pod każdym względem. Piękny , zadbany ogród , wspaniały basen. Jedzenie bardzo dobre , urozmaicone i spożywane w atmosferze muzyki na żywo . Przy basenach wspaniali animatorzy zapewniają rozrywkę gościom , a wieczorem w amfiteatrze .Obsługa hotelu naprawdę ciężko pracuję , aby to miejsce tak fantastycznie wyglądało . Na pewno jeszcze tam wrócę , pozdrawiam wszystkich z Tuana Club.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano: 1 września 2018

Byliśmy w sierpniu 2018. Hotel ładnie położony, ciekawa okolica, ładnie utrzymany ogród na terenie rozległego hotelu, niezła plaża, kamienisto - żwirkowa, dobre, urozmaicone jedzenie! Ale....to koniec dobrych wiadomości! Hotel nie ma nic wspólnego z obiektem 5* tak jak wiele biur podróży go reklamuje! Są tutaj dwie oddalone od siebie części: Club blisko morza z pokojami 20 do 40 mkw o standardzie mocno przestarzałych obiektów czterogwiazdkowych oraz Park położony w głębi lądu ( 5 min krokiem spacerowym do morza i stołówki) gdzie dostaliśmy dla 3 dorosłych osób pokój 12 mkw z dwoma tapczanikami i dostawką na łóżku polowym na sprężynach, starym tv 20 cal, bez szklanek, czajnika czy kosmetyków w łazience! Maksymalnie 3*! Średnia dla całości 3,5* ! I ostatni problem - formuła ultra all inclusive. Jeden bar czynny podobno 24 godz ( nikt z barmanów nie potrafi go wskazać) serwuje prawie wyłącznie trunki tureckie, z importowanych w poolbarze jest whisky VAT 69. Na pytanie czy mają np Metaxę z pobliskiej Grecji udają zdziwionych. Soki ze świeżych owoców i pozostałe trunki importowane odpłatnie. Minibarek w pokoju - odpłatny! Reasumując - niezły hotel 4* z opcją all inclusive....i można spokojnie jechać!

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybierajcie pokoje wyłącznie w części Club, można dopłacać na miejscu i przenosić się ale o ile są wolne miejsca - dopłata 75€/tydz.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Adventurer290110
Zrecenzowano: 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pobudka 7.00, spacer w jeszcze przyjemnych temperaturach nad morze i kąpiel ze skokiem z pomostu do morza. Wcześniej ręcznikami rezerwujesz dogodne miejsce dla siebie - czy to na plaży morskiej, czy przy basenie. Polecam zawsze pod daszkiem. Powrót, prysznic i śniadanie.Po śniadaniu około godz. 10.45 pierwsze granie w plażówkę 6 na 6. Już wtedy mocno grzeje i swieci - okular, kremy, czapka/kapelusz wskazane. Potem skoki do morza z molo lub z wieży. Odpoczynek na leżaku w cieniu, napój i lunch. Po lunchu popołudniowe granie w plażówkę i kąpiel w morzu + relaks leżak lub książka w barze z wiatrakami z mgiełką schadzającą przy basenie. Następnie darmowe sauny sucha i parowa z basenem 1,4 m z lodowatą wodą - rewelacja. No i kolacja a potem show. Show raczej standardowe - wielu osobom się podobało, jednak ja miałem kiedyś przyjemność być na wczasach z Clubu Calimera i nic tego co tam widziałem nie przebije, ani jak narazie nic się do tego nie zbliżyło. Wychodzę jednak z założenia, że nie oczekuję tam kabaretów, czy przedstawień teatralnych na światowym poziomie, więc nie zaniżam oceny hotelu z tego tytułu. Jednego dnia byliśmy na wycieczce do Dalyan - rezydentka (Rainbow) przy tej okazji opowiadała nam ciekawostki o Turcji i wyściubiliśmy nosy poza hotel, dzięki czemu posiedliśmy szerszy pogląd na Turcję. Głównie taki mieliśmy cel tej wycieczki, bo przy upałach panujących w jej trakcie oglądaniem żółwi, płynięciem łodzią po kanałach, kąpielą w błocie i błękitną laguną z piaszczysta plażą z prysznicami ze słoną wodą nie mogłem być jakoś szczególnie wniebowzięty. Innym razem popływaliśmy na skuterach wodnych ze znajomymi - 2 skutery - fajna zabawa przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa które tłumaczy wypożyczający. Warto wziąć 20 minut. Jeśli jesteście w większej grupie Warto wziąć też rejs prywatną łodzią za 150 euro. Półtorej godziny - godzina pływania i pół godziny postój na nurkowanie. W hotelu Rosjanie, Turcy, Anglicy, Holendrzy i Polacy, Ala nas dość niewielu. Wszyscy bardzo przyjaźni, z Rosjanami dogadywaliśmy się całkiem fajnie, czy to na meczach, czy to w barach lub restauracjach. Pełna kultura, bez jakichkolwiek burd, wszyscy happy, otwarci. Hotel tonący w zieleni, duży, bezpośrednio przy plaży, wszędzie luz. Bez kolejek. W restauracji polecam stolik na pierwszym stopniu - tam najskuteczniej odczuwa się działanie wentylacji, dzięki czemu nie "płynąłem". Jedzenie bardzo dobre. Pokój family room trafiliśmy z widokiem na morze poprzez czubki palm i basen i blisko głównych atrakcji. W nocy cisza jak makiem zasiał. Gorąco polecam, a na zdjęciu wschód słońca :) - widok z pokoju.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, blase_bar