Zrecenzowano: 1 września 2018

Byliśmy w sierpniu 2018. Hotel ładnie położony, ciekawa okolica, ładnie utrzymany ogród na terenie rozległego hotelu, niezła plaża, kamienisto - żwirkowa, dobre, urozmaicone jedzenie! Ale....to koniec dobrych wiadomości! Hotel nie ma nic wspólnego z obiektem 5* tak jak wiele biur podróży go reklamuje! Są tutaj dwie oddalone od siebie części: Club blisko morza z pokojami 20 do 40 mkw o standardzie mocno przestarzałych obiektów czterogwiazdkowych oraz Park położony w głębi lądu ( 5 min krokiem spacerowym do morza i stołówki) gdzie dostaliśmy dla 3 dorosłych osób pokój 12 mkw z dwoma tapczanikami i dostawką na łóżku polowym na sprężynach, starym tv 20 cal, bez szklanek, czajnika czy kosmetyków w łazience! Maksymalnie 3*! Średnia dla całości 3,5* ! I ostatni problem - formuła ultra all inclusive. Jeden bar czynny podobno 24 godz ( nikt z barmanów nie potrafi go wskazać) serwuje prawie wyłącznie trunki tureckie, z importowanych w poolbarze jest whisky VAT 69. Na pytanie czy mają np Metaxę z pobliskiej Grecji udają zdziwionych. Soki ze świeżych owoców i pozostałe trunki importowane odpłatnie. Minibarek w pokoju - odpłatny! Reasumując - niezły hotel 4* z opcją all inclusive....i można spokojnie jechać!

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybierajcie pokoje wyłącznie w części Club, można dopłacać na miejscu i przenosić się ale o ile są wolne miejsca - dopłata 75€/tydz.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Adventurer290110
Zrecenzowano: 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pobudka 7.00, spacer w jeszcze przyjemnych temperaturach nad morze i kąpiel ze skokiem z pomostu do morza. Wcześniej ręcznikami rezerwujesz dogodne miejsce dla siebie - czy to na plaży morskiej, czy przy basenie. Polecam zawsze pod daszkiem. Powrót, prysznic i śniadanie.Po śniadaniu około godz. 10.45 pierwsze granie w plażówkę 6 na 6. Już wtedy mocno grzeje i swieci - okular, kremy, czapka/kapelusz wskazane. Potem skoki do morza z molo lub z wieży. Odpoczynek na leżaku w cieniu, napój i lunch. Po lunchu popołudniowe granie w plażówkę i kąpiel w morzu + relaks leżak lub książka w barze z wiatrakami z mgiełką schadzającą przy basenie. Następnie darmowe sauny sucha i parowa z basenem 1,4 m z lodowatą wodą - rewelacja. No i kolacja a potem show. Show raczej standardowe - wielu osobom się podobało, jednak ja miałem kiedyś przyjemność być na wczasach z Clubu Calimera i nic tego co tam widziałem nie przebije, ani jak narazie nic się do tego nie zbliżyło. Wychodzę jednak z założenia, że nie oczekuję tam kabaretów, czy przedstawień teatralnych na światowym poziomie, więc nie zaniżam oceny hotelu z tego tytułu. Jednego dnia byliśmy na wycieczce do Dalyan - rezydentka (Rainbow) przy tej okazji opowiadała nam ciekawostki o Turcji i wyściubiliśmy nosy poza hotel, dzięki czemu posiedliśmy szerszy pogląd na Turcję. Głównie taki mieliśmy cel tej wycieczki, bo przy upałach panujących w jej trakcie oglądaniem żółwi, płynięciem łodzią po kanałach, kąpielą w błocie i błękitną laguną z piaszczysta plażą z prysznicami ze słoną wodą nie mogłem być jakoś szczególnie wniebowzięty. Innym razem popływaliśmy na skuterach wodnych ze znajomymi - 2 skutery - fajna zabawa przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa które tłumaczy wypożyczający. Warto wziąć 20 minut. Jeśli jesteście w większej grupie Warto wziąć też rejs prywatną łodzią za 150 euro. Półtorej godziny - godzina pływania i pół godziny postój na nurkowanie. W hotelu Rosjanie, Turcy, Anglicy, Holendrzy i Polacy, Ala nas dość niewielu. Wszyscy bardzo przyjaźni, z Rosjanami dogadywaliśmy się całkiem fajnie, czy to na meczach, czy to w barach lub restauracjach. Pełna kultura, bez jakichkolwiek burd, wszyscy happy, otwarci. Hotel tonący w zieleni, duży, bezpośrednio przy plaży, wszędzie luz. Bez kolejek. W restauracji polecam stolik na pierwszym stopniu - tam najskuteczniej odczuwa się działanie wentylacji, dzięki czemu nie "płynąłem". Jedzenie bardzo dobre. Pokój family room trafiliśmy z widokiem na morze poprzez czubki palm i basen i blisko głównych atrakcji. W nocy cisza jak makiem zasiał. Gorąco polecam, a na zdjęciu wschód słońca :) - widok z pokoju.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, blase_bar
Zrecenzowano: 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bolo velmi dobre. Pozdravujeme casnika v snack bare Nazifa. Vzdy vecer nas cakal s usmevom za barom. Jedlo bolo velmi dobre. Jediny minus z celeho pobytu bola plaz, ktora nie je az tak ocarujuca. Animacie a bary na jednotku.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, ErikR2118
Zrecenzowano: 11 lipca 2017

Bardzo przyjazny hotel na rozległym terenie i wszystko dla turystów,6 barów wszędzie ,leżaki,absolutny luz,pomimo pełnej obsady hotelu cisza,żadnych awantur i wrzasków.Swietne animacje ,wieczorami dla dorosłych profesjonalne show .
Bylismy zakwaterowani w części Park i ta cześć polecam bo pokoje są większe i balkony tez.Wyposazenie pokoju wystarczające ,co prawda odbiega od nowych hoteli w Belek i standard zdecydowanie niższy ale nam sie bardzo podobało .piekne aleje palmowe ,kaskady kwiatów,mini zoo ,darmowe kajaki i rowery wodne .
Można przyczepić sie do łóżek bo niezbyt wygodne.Duzo Rosjan Ukraińców Litwinów i wszyscy Ok. bo politycy sie kłócą a ludzie chcą sie bawić , mogę tylko Bardzo pozytywnie sie wypowiedzieć o turystach z tych krajów .Pozdrawiam rodaków z Anglii.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, ewapiskozub
Zrecenzowano: 9 listopada 2016

Hotel bardzo fajny przyjemny. Bylem 5 razy w turcji i uwazam ze hotel za ta cene jest ok. Pokoje nieco starsze bez luksusow ale codziennie sprzatane. Bardzo ladny teren hotelu, animacje bardzo dobre lecz co roku jest inny team animatorow wiec to sie pewnie zmienia. Drinki lokalne raczej slabe jak to w calej turcji ale klepia przy duzej intensywnosci picia :) Jedyny minus hotelu to lokalizacja , wszedzie daleko bardzo maly wybor wycieczek fakulatywnych

Termin pobytu: marzec 2016
1  Dziękujemy, xxltomek13