Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:
Nowość! Znajdź i zarezerwuj swój wymarzony pokój na stronie TripAdvisor — zawsze po najniższych cenach

“Wspaniałe, klimatyczne miejsce” 5 5 gwiazdkowych
Tlos — recenzja

Tlos
Nr 2 wśród 74 atrakcji (Fethiye)
Informacje o atrakcji
Łowicz, Polska
Liczba recenzji: 201
152 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 60
“Wspaniałe, klimatyczne miejsce”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 31 maja 2013

Ku mojemu zaskoczeniu ruiny Tlos okazały się jedną z najlepszych atrakcji Turcji Licyjskiej/Karyjskiej - pięknie zachowane obiekty miejskie w połączeniu ze skalnymi grobami, wzgórzem, okolicznymi rzeczkami - wszystko otoczone pięknymi górami. Robiło to niesamowite wrażenie! Dojeżdżając do Tlos trzeba liczyć się ze sporą liczbą ostrych zakrętów, ale z pewnością warto! Przy drodze prowadzącej do ruin można zakupić w przydrożnych sklepikach świeżutki lokalny chleb - polecam!

Data wizyty: maju 2013

4 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
“Ruiny”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 3 lipca 2012

Ruiny starożytnego miasta,świetnie zachowane,położone w górach,na wysokości ponad 2000 metrów.Tam spotkało nas trzęsienie ziemi,które miało miejsce 10 czerwca.Nic się nikomu nie stało,ale przeżycie ekstremalne.

Data wizyty: czerwcu 2012
Dziękujemy, ewa g
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 16
10 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 9
“zabytki”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 14 czerwca 2012

W bardzo dobrze zachowane starożytne obiekty amfiteatr, stajnie, arena sportowa i wysoko część obserwacyjna niestety częściowo udostępnione zwiedzającym wszystko można tylko zobaczyć w grupie z przewodnikiem najlepiej tureckim ale warto

Data wizyty: maju 2012
Dziękujemy, Robert J

Tlos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tlos? Podziel się wrażeniami!