Zrecenzowano: 28 września 2018

Chce podziekowac wszystkim, poczawszy od bardzo pomocnych pracownikow recepcji, kelnerow, kucharzy po panie sprzatajace w pokojach.. i wszystkim zatrudnionych w Jiva .Byly to dla mnie wspaniale wakacje. Czysciutka plaza o ktora kilka razy dziennie dbal personel sprzatajacy. Rewelecyjne polaczenie komunikacyjne do miasta. Swietne jedzenie /wszystko smakowalo wysmienicie/ Resort przygotowany jest rowniez na malutkie dzieci pod wzgledem jedzenia jak i wszelkich atrakcji dla nich. Ogolnie, musialabym spedzic tutaj caly dzien, zeby wszystko opisac - oczywiscie tylko pozytywnie. Jeszcze raz bardzo dziekuje za wspanialy wypoczynek w Jiva. Napewno wroce ponownie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje w kazdej czesci resortu
Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, jbg62
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Bardzo dobry hotel, położony w spokojnej okolicy ok.700-800 m od promenady. Znakomite jedzenie (obłędne słodycze). Czyściutko. Przemiła obsługa od restauracji, przez bary, animatorów po personel sprzątający. Wyśmienite animacje, szczególnie wieczorne występy w amfiteatrze. Spędziliśmy z żoną świetne dwa tygodnie.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, 76krzysztofw
Zrecenzowano: 29 lipca 2018

Spędziliśmy w hotelu super dwa tygodnie. W hotelu wszystko na "+". Pokoje duże i czyste, dwie łazienki w pomieszczeniu rodzinnym. Bardzo czysto przy basenach, plaży i w toaletach publicznych - bardzo fajne prysznice w łazience przy basenie głównym - pomocne przy wieczornym wylocie po wcześniejszym wykwaterowaniu. I teraz rzecz najważniejsza PRZEMIŁA OBSŁUGA na każdym kroku. To mój ósmy pobyt w Turcji , ale z tak liczną i sympatyczną obsługą jeszcze się nie spotkałem, nie sposób wymienić wszystkich , ale Anastazja, Emilka , Dobra, Cziko to przemiły zespół animacyjny , natomiast Merve, Sezai, Hakan to obsługa barowo - kelnerska na najwyższym poziomie, pomimo dużych temperatur cały czas uśmiechnięta i bardzo życzliwa. Pozdrawiam cały personel JIVY i dziękujemy że mogliśmy u was gościć.Jeszcze na duży plus zagospodarowanie jeziorka w którym jest bardzo dużo ryb , żółwi, kaczek i innych ptaków - cudowny relaks na łonie natury. Do zobaczenia - być może za rok się spotkamy

4  Dziękujemy, kbkaczmarek
Zrecenzowano: 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo sprzyjające rodziną z dziećmi. Dużo animacji zabawy, występy wieczorne. Hotel zasługuje na 5 gwiazdek.
Polecam mimo drobnych uwag.
Uwagi to pokoje zlokalizowane w pewnej odległości od morza, kelnerzy dostają ruchu gdy przychodzi szef. Blisko do plaży, dużo parasoli. Widać ochronę pilnującą spokoju. Blisko na promenadę i bazary.
Trzeba być czujny ponieważ dla turystów maja 2xwiększe ceny. Pogoda i doskonałe jedzenie gwarantowane. Dobra organizacja. Dobra cena za dobrą jakość.

Dziękujemy, MichalW397
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JIVABEACHRESORT, Konuk İlişkileri Müdürü, Jiva Beach ResortOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2018

Dear Michal W;
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że spędzili Państwo w naszym hotelu udany urlop. Mamy nadzieję gościć Państwa ponownie w najbliższej przyszłości. Serdecznie pozdrawiamy!

Rabia AVCI

Zrecenzowano: 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczny hotel, pyszne jedzenie, przemiła obsługa, czysto, elegancko. Nie znajduję minusów. Super Mini Klub, w którym przesympatyczna animatorka z Polski-Emilia zadba o dzieciaki, tak że nie mogą się doczekać kolejnej wizyty w miniklubie.
Animatorka Anastazja zaraża energią i do zabawy wyciągnie najbardziej opornych.
Rewelacyjne animacje wieczorne.
Zdecydowanie polecam hotel wymagającym gościom- niczego nie zabraknie, a w pamięci zostaną tylko miłe wspomnienia.

Dziękujemy, Kasia B