Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Spodziewaliśmy się więcej po opisie i opiniach. Boy hotelowy łaskawie zaprowadził nas do pokoju, po oczekiwaniu na niego +20 minut. Pokoje, w których nas zameldowano to zdecydowanie słaby standard. Cienkie drzwi, pokój dość brudny, a do tego grzyb w szafie. Ostatniego dnia pojawił się nieproszony gość w postaci sporych rozmiarów karalucha. Dość duży wybór jedzenia, było zjadliwe. Cztery butelki alkoholu na barze all inclusive. Obsługa wchodzi do pokojów mimo zawieszek na drzwiach, w godzinach zdecydowanie nie wskazujących na sprzątanie. Po przyłapaniu ich tłumaczą się sprawdzaniem ilości osób w pokoju. Kolejnego dnia podczas sprzątania znika 50€ z bagażu. Niestety recepcja zbyła nas byle informacją nic sobie z tego nie robiąc, tłumacząc ze nie dostali żadnej informacji od naszego biura podróży, które poinformowaliśmy najpierw. Zdecydowanie nie są to 4 gwiazdki, raczej średni motel.

Dziękujemy, Maciej S
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki, moim zdaniem jedynie na 2, jedynie co na plus to jedzenie, dużo i urozmaicone, poza tym już nic dobrego, hotel w malutkiej mieścinie - wiosce, w której nic nie ma, jeden bar w którym 3 czy 4 butelki alkoholu i koniec, plaża publiczna daleko od hotelu, do centrum Bodrum ok.4 km, pokój sprzątany codziennie, w szafie 2 wieszaki i brak półek, czyli ubrania przez cały okres pobytu w walizce, w pokoju lodówka, która rewelacyjnie grzeje, tak grzeje nie chłodzi

Dziękujemy, rotado2
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem mega zadowolony. Bylismy z narzeczona czysto przyjemnie. Pokoje przyjemne w miare spore czyste. Jedzenie ok duzy wybor owocow. Basen nie duzy ale czysty. Pani teea22 cos sie chyba pomyliło albo zbyt duzo alko bylo.

Dziękujemy, kamilkU9390HT
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Uwaga hotel do niedawna miał inną nazwę być może ze względu na bardzo złe opinie. Jest to jedyny hotel w którym mnie i moich znajomych okradziono. Obsługa hotelu,menedżer nie zrobili nic żeby nam pomóc. Zbywano nas wiedząc, że jesteśmy tylko tydzień i że niewiele mamy czasu na działanie w tej sprawie. Rezydent powiedział, że zawsze są takie problemy w tym hotelu i że nie mogą sobie z tym poradzić. Jakiekolwiek było by jedzenie, widoki to to wszystko jest nieważne jeśli ktoś grzebie w twoich rzeczach i cię okrada. Plaża to pomost daleko od hotelu. Generalnie radzę nie wybierać tego hotelu.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, teea22
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem pod wrażeniem hotelu, mimo nie zbyt dobrych recenzji jestem miło zaskoczona. Jedzenie bardzo smaczne, świeże, dużo owoców i warzyw, potrawy mięsne w przeróżnych postaciach, makarony, ryby, naprawdę wszystko smaczne. Przepyszne desery, ciasta. Obsługa bardzo miła i pomocna, kelnerzy w restauracji bardzo uprzejmi, nie ma tłoku w restauracji niczego nie brakuje.
Pokoje sprzątane codziennie. W pokoju mimo, iż niewielki duże wygodne łóżko, telewizor, brak lodówki, czysto, świeżo po remoncie. Łazienka czysta codziennie świeże ręczniki. Basen niewielki ale tłoku nie ma, dużo leżaków więc nie ma problemu z ich dostępnością. Przed hotelem market Migros,blisko przystanek z którego można jechać do centrum Bodrum. Plaża około 300m od hotelu, piaszczysta, leżaki darmowe, wystarczy zamówić coś w barze na plaży i można plażowac cały dzień. Naprawdę polecam hotel. Cena adekwatna do standardu.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
3  Dziękujemy, beatakopecglowacka