Ten hotel oglądają właśnie 2 osoby
eDreams104 USD
Priceline128 USD
Wyświetl wszystkie 14 ofert
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2015

Generalnie hotel czterogwiazdkowy ale obbsluga polozenie i jedzenie naprawde bardzo dobre, jedyny minus to lazienki, generalnie za dobre pieniadze dobry standard, plusy to bliskosc centrum cesme, alacati i super plazy ilica polecam te miejsca

Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Irek k
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2015

Itaka sprzedaje hotel jako 5* wyremontowany w 2014r, czym wprowadza klientów w błąd. Hotel jest bardzo, bardzo zniszczony, nigdy nie był remontowany, z tego też powodu stracił pewnie gwiazdki (zostały gwoździe). Ale na szczęście standard usług zachował na poziomie hotelu pięciogwiazdkowego - goście hotelowi mogą się czuć naprawdę dopieszczeni. Dwa piękne, czyste baseny, cudowna, ogromna plaża hotelowa z pełnym serwisem (obiady lepsze niż w hotelu), spa z basenami termalnymi, jakuzy, sauną i hamamem jak we Wspaniałym stuleciu, lobby bar z pysznymi drinkami, z klimą, pięknymi widokami i wi-fi. Darmowy bus na plażę i codziennie wieczorem do Alacaty (wycieczka obowiązkowa!), kolacja a'la carte (odradzam - przerost formy nad treścią). W pokojach (malutkie i zniszczone, ale czyste) szlafrok, kapcie, zestaw kosmetyków, sejf - wszystko w cenie. Jedzenia dużo, nie przepadam za kuchnią turecką, ale zawsze coś tam sobie znalazłam. Przy basenie przekąski popołudniowe - sałatka, potem jakiś ziemniak albo pizza, lody, ciastka, na koniec lokma. To, czego naprawdę brakowało w hotelu, to parasole przy basenie i na tarasie w barze. Obsługa miła i uczynna. Polecam ceniącym wygodę i spokój, odradzam wymagającym i szukającym dziury w całym. Obsłudze hotelu bardzo dziękuję.

Termin pobytu: lipiec 2015
4  Dziękujemy, Agnieszka T
Zrecenzowano: 10 września 2014

Hotel ma kilka plusow :
ładne baseny,dobre wyzywienie, bliskośc centrum Cesmy, spa,czystośc w calym hotelu.Nie ma problemów z leżakami na plaży i przy basenie.Do zadbadnej plaży dowozi bus cabrio cztery razy dziennie.Hotel oferuje także wieczorem bezpłatny dojazd do Alacati oraz raz na pobyt restauracje a la carte
Minusy;
standartowe pokoje bardzo małe nie wyobrazam sobie jak można tam zmiescic jeszcze dostawkę,
zewnetrzny basen termalny- nikt nie korzysta bo woda jest baaardzo goraca koło 50 C.
Nie liczac muzyki z kompa brak animacji przy basenach i na plaży. Wieczorem zdarzają się wystepy muzyków ale rzadko

Termin pobytu: wrzesień 2014
3  Dziękujemy, ROBERT D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: piril h, Manager, Pırıl Hotel Thermal & Beauty SpaOdpowiedź udzielona 18 września 2014

Dziękujemy za opinie o naszym hotelu

Pozdrawiamy

Menedzment Hotelu Piril

Zrecenzowano: 18 czerwca 2014 z urządzeń przenośnych

Każdemu szukającemu dobrego hotelu na spokojne wakacje w Cesme polecam ten hotel.
Moja opinia zgadza sie z wiekszoscia ktora tutaj panuje.
Dobre jedzenie, mila obsluga, czyste i zadbane pokoje.
W cenie hotelu jest fitness i spa ceneter (oczywiscie bez zabiegow).
W hotelu znajduja sie baseny termalne (jeden na zewnatrz, drugi wewnatrz).

Plaza fajna ale jednal trzeba jechac busem, jedzienie i alkohol na plazy tez OK.

Termin pobytu: sierpień 2013
2  Dziękujemy, matesspl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: piril h, Manager, Pırıl Hotel Thermal & Beauty SpaOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2014

Dziekujemy bardzo za pozytywna opinie o naszym hotelu. Milo nam ze spedziliscie.udane wakacje.

Pozdrawiamy

Menedzment Hotelu Piril

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2013

Bylismy w tym hotelu 2 tygodnie.Hotel godny polecenia,bardzo blisko centrum Cesme,fajne baseny w hotelu,super obsluga-bardzo mila i zyczliwa,jedzenie bardzo dobre-kazdy mogl znalezc cos dobrego dla siebie.Piekna prywatna plaza hotelowa polozona w zatoce objeta all inclusive.Ogolnie super hotel szczerze moge go polecic wszystkim.

Termin pobytu: lipiec 2013
2  Dziękujemy, krzysztof33
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: piril h, Manager, Pırıl Hotel Thermal & Beauty SpaOdpowiedź udzielona 13 marca 2015

Drodzy goście,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Pozdrawiamy,
Piril Hotel Thermal&Beauty Spa