Skontaktuj się z miejscem zakwaterowania, aby uzyskać informacje o dostępności.
Dostępne są podobne hotele.
Wyświetl wszystkie
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2015

Odwiedziliśmy ten hotel w drugiej połowie marca 2015. Trasy należące do hotelu były rewelacyjnie przygotowane, codziennie ratrakowane. Na stoku bardzo mało ludzi, w ogóle nie było kolejek do wyciągów. W narciarni każdy pokój ma swoją szafkę na sprzęt narciarski.

Jeśli chodzi o hotel, to muszę przyznać, że bardzo elegancki, czyściutki, jedzenie bardzo smaczne, do obiadu i kolacji napoje w puszkach, soki w kartonikach i woda mineralna w butelkach. SPA hotelowe - sauna, łaźnia parowa i hammam oraz internet bezprzewodowy w całym hotelu za darmo. Do dyspozycji jest również siłownia i basen kryty, w których niestety trzeba pływać w czepkach.

Obsługa bardzo sympatyczna. Dla dzieci sporo atrakcji - plac zabaw, pokój zabaw, wyciągi dla dzieci.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na góry a nie na Erzurum.
Termin pobytu: marzec 2015
Dziękujemy, monikak577
Zrecenzowano: 25 marca 2015

Znakomity hotel, wysoki standard , piękne pokoje, czyste, górskie powietrze, smaczne, zdrowe i bogate menu, miła obsługa, stylowe i pachnące SPA, piękny basen, siłownia, no i najważniejsze: świetne warunki narciarskie i wyciąg narciarski tuż za drzwiami narciarni!

Wskazówka dotycząca pokoi: Miałam pokój na -1, cicho, spokojnie, po schodach w górę na poziom "zero" do restauracji posiłki, a w dół na -2 do SPA, tak więc, bez użycia windy ;)
Termin pobytu: marzec 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, ElaGod
Zrecenzowano: 15 marca 2013

Bylismy w tym hotelu pod koniec lutego, hotel jest naprawdę fantastyczny i jako jeden z niewielu moim zdaniem w turcji zasługuje na 5 gwiazdek. Pokoje byly duże i bardzo ładnie i nowoczesnie urządzone. Jedzenie przepyszne. Jesli chodzi o warunki narciarskie to stok przy hotelu przygotowany jest bardzo dobrze, czego nie można powiedziec o stoku przy hotelu obok ( kamienie). Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi, a także dla tych którzy dopiero rozpoczynają swoje doświadczenie z nartami. Jesli zas ktoś szuka alpejskich nartostrad i nowoczesnych wyciągów to niech jedzie w Alpy. Polecam równiez dla tych którzy nie lubia daleko jeździć na stoki, a także dla tych którzy chcą się zrelaksować a przy okazji pojeździć na nartach.

Termin pobytu: luty 2013
2  Dziękujemy, Anna_1608
Zrecenzowano: 1 marca 2013

Z grupą przyjaciół spędziliśmy tydzień w tym hotelu w lutym tego roku. Warunki w hotelu doskonałe. Przestronne i świetnie wyposażone pokoje. Wyżywienie bez zarzutu. Restauracja duża, wygodne stoliki. Kuchnia doskonała, mnóstwo warzyw i sałatek. Centrum SPA pozwalało na świetny relaks po jeździe na nartach. Duży, czysty basen. Hotelowe stoki narciarskie, może niezbyt długie ale świetnie przygotowane. Brak kolejek przy wyciągu i mało ludzi na stokach. Jedyny problem to bardzo drogie dodatkowe napoje.

Termin pobytu: luty 2013
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, ElaBialystok_Poland
Zrecenzowano: 21 lutego 2013

Byliśmy w tym hotelu pod koniec stycznia 2013r. Hotel położony parę kilometrów od miasta trzeba dojechać taksówką - w jedną stronę koszt ok 20 lirów ale jeśli się potargujemy to nawet za 15 i 13 udało nam się pojechać do miasta. Miasto duże a w sklepach też drogo , jeśli się nie potargujecie to ceny droższe niż u nas. Sam hotel jest nowy i bardzo czysty, pokoje bardzo przestronne z dużą ilością szaf, które są w środku podświetlane, także łatwo znaleźć ubranie. Łazienka przestronna z dużą ilością miejsca pod prysznicem i wieloma półeczkami, co zazwyczaj jest brakującym mankamentem w innych hotelach. W hotelu jest osobna strefa fitnesu dla kobiet i mężczyzn tz. osobna siłownia i sauny oraz hammam. Znajduje się też duży basen w kształcie litery T, w którym naprawdę mona popływać. Na jedzenie nie można narzekać jest go dużo i różnorodne każdy może coś wybrać dla siebie. Jest duża ilość posiłków ciepłych- do wyboru (różne mięsa baranina, kozina, kurczak, wołowina, wątróbka, brak wieprzowiny)ryby i makarony oraz dużo gotowych sałatek i warzyw , serów przeróżnych, jogurtów, owoców , miód w plastrach do krojenia - bardzo smaczny, ciasta i desery, orzechy a także codziennie można zjeść pizze. Napoje kawa i herbata oraz woda darmowa - pozostałe płatne. Są trzy posiłki główne oraz o 17-18 podają kawę lub herbatę z różnymi ciastkami i tortami w resteuracji widokowej na stok- tam też można korzystać z darmowego internetu siedząc na wygodnych kanapach.Obsługa nie najlepiej zna angielski, ale zawsze można się posłużyc językiem migowym. Sam stok jest dosyć dobrze przygotowany są try trasy niebieska, czerwona i czarna 5 kroków od narciarni hotelowej z czego niebieska jest wieczorem oświetlona i można jeździć do 20. Wyciąg to kanapa 3 osobowa. Jedyny mankament tego hotelu, jeżeli komuś to przeszkadza to jest to,że jest za ciepło w całym hotelu. Trzeba spać przy otwartym oknie bo inaczej można się przegrzać.Jednym słowem jestem bardzo zadowolona z pobytu pomimo,że na drugi dzień się rozchorowałam od tego ciepła(osobiście wolę jak jest chłodniej) i trzy dni nie jeździłam na nartach. Karnety na stok przy hotelu darmowe, natomiast na Paladonken lepiej kupić na miejscu np. u rezydenta bo może się okazać, że trasy nie są dobrze przygotowane z powodu małej ilości śniegu lub dużego wiatru a pieniędzy nie zwracają.Hotel godny polecenia.

Termin pobytu: styczeń 2013
3  Dziękujemy, DanaGliwice