Zjawiskowe

Wg mnie obowiązkowe miejsce do zobaczenia w Turcji. Trawertyny prezentują się pięknie, lazurowa... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Drizzt1133
Oświęcim, Polska
MIejsce warte uwagi

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
RemBan
Bytom, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (7 289)

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Pięknie to tam było z 6 lat temu,teraz 3/4 tarasów wyłączone,straszny tłok,brudne toalety.Tarasy nie robią żadnego wrażenia, to mały kawałek udostępniony turystom, totalnie zatłoczony, wszyscy w tym brodzą,dojść trzeba po nierównej i śliskiej nawierzchni, trzeba naprawdę uważać żeby się nie przewrócić albo skaleczyć. My jechalismy 4 godziny w jedną stronę, żałuję całego dnia w skwarze spędzonego w tym miejscu. Wycieczka kosztowała 59 E ten basen Kleopatry to brudna woda,mega pełno ludzi wręcz depczą po sobie, pod nogami zatopione kolumny i ruiny, pełno kamieni, dziur, krórych nie widać bo woda jest mętna i bardzo gorąca.Jak ktoś chce zobaczyć piękne Pamukkale polecam Discovery.

Dziękujemy, MarcinAAN
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Pammukale w sezonie nie jest to szczyt marzeń aby zobaczyć pełnię i urok tego miejsca, dla zwiedzania oraz podziwiania polecam miesiące poza sezonem, gdzie lepiej można poczuć piękno przyrody. Na pewno jedno z miejsc na świecie które trzeba zobaczyć

Dziękujemy, RemBan
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Upowszechniane zdjęcia tej atrakcji nijak się mają do rzeczywistości. Tarasy nie robią żadnego wrażenia, to mały kawałek udostępniony turystom, totalnie ztłoczony, wszyscy w tym brodzą bosymi stopami ( strach sie bać jakimi ), po nierównej i śliskiej nawierzchni, trzeba naprawdę uważać żeby się nie przewrócić albo zranić. My jechalismy z Kusadasi więc nie było aż tak daleko ale żałuję całego dnia w skwarze spędzonego w tym miejscu. Wycieczka kosztowała 50 E i dodtkowo 9 E za basen Kleopatry. Ten basen to brudna woda z paprochami, pełno ludzi, pod nogami zatopione kolumny i ruiny, pełno kamieni, dziur, krórych nie widać bo woda jest mętna. Łatwo o upadek, zranienie, do tego fotografowie, którzy anektuja sobie co ładniejsze miejsca na sesje fotograficzne i przepędzaja stąd innych korzystających z kapieli. Panienki pozują jak do sesji do Playboya, kiczowate to wszystko i tandetne. Poza tym totalna drożyzna, mała woda kosztuje 6 lirów i trzeba sie jej naszukać bo co poniektóre punkty maja tylko wodę Evian, chyba za 20 lirów a świeży sok z pomarańczy 30 lirów ( w Kusdadasi 10 lirów)

Dziękujemy, AS6164
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Podobno,miała mi 'szczęka opaść' :);) .Opadła,z porażki.Jak dla mnie,strata czasu i pieniędzy.Wapienne skały,tarasy-nie zrobiły na mnie wrażenia.Oczywiscie,to moja opinia.

1  Dziękujemy, dorotac377
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Warto zobaczyć ponieważ się mówi że tą perłę UNESCO mogą zamknąć kiedyś dla zwiedzających. Trzeba uważac ponieważ jest bardzo ślisko i można zrobić sobie krzywdę.

1  Dziękujemy, Faramir2015