Bajkowe klimaty

Wpisane na listę UNESCO muzeum na otwartym powietrzu,urokliwe,zjawiskowe.Niezwykłe grzyby skalne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 października 2018
polerowiczpawel
Goleniów, Polska
Tureckie Góry Stołowe

Olbrzymi teren pokryty formacjami skalnymi z których część jest lub była użytkowana jako... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 listopada 2017
Marek O
Olsztyn, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 717)

Zrecenzowano: 17 listopada 2016

Ciekawe miejsce o olbrzymiej powierzchni, które warto zobaczyć. Budowle mieszkalne jak i sakralne świetnie zachowane.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2015
Dziękujemy, Supporter_of_travel
Zrecenzowano: 23 października 2016

Piękny rejon z fascynującymi formami skalnymi, niespotykany nigdzie indziej w Europie, a ogladany z lotu balonem to coś pięknego

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2016
1  Dziękujemy, HAQ55
Zrecenzowano: 9 października 2016

Cudwne miejsce! mozna chodzic i chodzic a i tak podejrzewam ze drugi raz odwiedzajac Park mozemy odkryc nowe, niesamowite rzeczy. Formy skalne robia niesamowite wrazenie. Naprawde warto jechac tysiace km aby zobaczyc jakie niesamowite rzeczy stworzyla dla nas Matka Natura.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
1  Dziękujemy, MagdalenaS1650
Zrecenzowano: 19 września 2016

Naprawdę warto wykupić wycieczkę fakultatywną i wybrać się na małe zwiedzanie. Ból tyłka, po przejechaniu kilku godzin nagle znika, jak oczom ukazują się takie widoki jak ten :) Bardzo serdecznie polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, 996pawe_b
Zrecenzowano: 20 czerwca 2016

Nie wiedziałam czego sie spodziewać jadąc tam, ale widoki były niesamowite! Podróż daleka (z Alanii) ale warto. Wycieczka dwudniowa ( ze zwiedzaniem Konyi), my jeszcze byliśmy na Nocy Tureckiej. Te formy skalne robią niesamowite wrażenie. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć :) A że w tym roku jest niestety dużo mniej turystów, to i zwiedzanie jest dużo bardziej komfortowe.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
Dziękujemy, Anna K