Polecam!

Serdecznie polecam, bardzo sympatyczny człowiek, o wszystko można się dogadać bo bardzo dobrze zna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 września 2019
Sylwia K
Polecam , wszystko na plus

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019
roman b

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Wybraliśmy się w trzy osoby na wycieczkę, która obejmowała Efez ,Dom Maryi Dziewicy ,Świątynię Artemidy i Bazylikę św. Jana. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ali jest punktualny, wesoły, miły, ma świetne podejście do dzieci. Dużo opowiadał o Turcji i o miejscach które zwiedzaliśmy posługując się perfekcyjnym angielskim.
Bardzo szybko odpowiedział na naszą whatsapp wiadomość i umówiliśmy się na wycieczkę na następny dzień. Stosunek ceny do jakości usługi 5 +. Bardzo polecam. Ali ,pozdrawiamy Roman, Justyna i Laura

Dziękujemy, roman b
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Generalnie to wszystko w najlepszym porządku, ceny w cenniku są umowne i moja dobra rada dość mocno się targować a rabat do 40 procent jest jak najbardziej do dogadania. Kierowcy bardzo mili i pomocni, oszczędzają jednak na klimatyzacji.

Dziękujemy, Marek M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kusadasi_Taxiss, Sahibi, Kusadasi Ephesus Taxi Ali BabaOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Dear Marek M,

Thanks for time to write your review but you wrote it in wrong, you did not go to the Ephesus trip with me, please check your company and write your review again.
Thank you
Ali Baba

Zrecenzowano: 28 czerwca 2019

Spotkaliśmy się przypadkiem. Ali zagadnął nas pod hotelem, gdy wysiedliśmy z innej taksówki. Wówczas zdecydowaliśmy się zwiedzić okolicę Kusadasi z Taxi Ali Baba. Ali jest dostępny o każdej porze, rzetelny, cierpliwy, dba o miłą atmosferę, ma duże poczucie humoru. Warto mu powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Nawet jeśli nie może jechać osobiście to dobiera kierowcę dopasowanego do preferencji turystów (pozdrowienia dla Mustafa). Korzystając z usług Taxi Ali Baba zwiedzilismy Efez, Dilek Park, ale najbardziej zachwyciła nas wycieczka do Pamukkale wraz z atrakcjami po drodze. Żeby nie zepsuć sobie wakacji oszustami, polecam korzystanie z Taxi Ali Baba!

1  Dziękujemy, Madjustha
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kusadasi_Taxiss, Yönetici, Kusadasi Ephesus Taxi Ali BabaOdpowiedź udzielona 4 lipca 2019

Hi Madjustha,,

Thank you very much for your positive feedback.

It was my pleasure.

Best beach is in the national park first beach

Hope to see you again in Turkey

Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług naszego kierowcy. Ali Baba to wspaniały człowiek, miły, sympatyczny i pomocny. Dał nam mnóstwo propozycji co warto zwiedzić a my sami decydowaliśmy gdzie jechać. Jest świetnym przewodnikiem, bardzo dokładnie przygotowanym i mówiącym świetnie po angielsku!!! Był szczery i podpowiadał co warto zobaczyć i jak można troszkę zaoszczędzić Dzięki niemu mamy mnóstwo zdjęć ponieważ sprawdził się również jako nasz fotograf. Jest rzetelny, punktualny i bardzo profesjonalny. Komunikacja i kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, brojek2007
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam Ali Babe bardzo fajny człowiek, mówi uczciwie gdzie ile trzeba zapłacić za wejście a gdzie nie trzeba płacić, jest cierpliwy i uczynny polecam!

Dziękujemy, Aleksandra K