Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

Świetna lokalizacja - cudowne widoki z hotelu i tarasów na turkusowe morze egejskie i grecką wyspę Samos.
Hotel bardzo czysty i zadbany - widać dbałość personelu o każdy szczegół wyposażenia. Pokoje w miarę duże i wystarczająco wyposażone w meble. TV stary i mały. Łazienka wygodna, lecz bez podstawowych kosmetyków (szampony; mydełka itp.) Wymiana ręczników codziennie; pościeli - co 3 dni. Sprzątaczki sumienne i kulturalne.
Wyżywienie smaczne i obfite; dużo serów, ryb i owoców. Kelnerzy nie znają jęz. angielskiego w podstawowym
stopniu. Szczególne podziękowania i pozdrowienia dla barmad Mevlude Erdem i barmana Yasar Borucu za uśmiech i uprzejmość. Ogólnie pozytywna ocena!

Termin pobytu: maj 2019
2  Dziękujemy, tadeusz45
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Fantastyczny hotel, czysty, bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie, wiele atrakcji, duży hotel a jednocześnie kameralny, bardzo miła , nie narzucająca się obsługa, fajne SPA, wieczory przy muzyce, więcej nie trzeba...

Termin pobytu: maj 2019
2  Dziękujemy, MirellaK94
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sealight Hotels H, Ön Büro Müdürü, Sealight Resort HotelOdpowiedź udzielona 5 czerwca 2019

Dear MirellaK94,

Thank you very much for your nice comment.
We will be glad to see you agagin in SEALIGHT RESORT HOTEL.

Best regards

Zrecenzowano: 7 października 2018

Właściwie trudno do czegokolwiek się przyczepić. Pokój zgodny z kategorią, hotel przepięknie położony, obsługa uprzejma i profesjonalna. Jedzenie także w porządku, choć bez fajerwerków. Zwyczajnie smaczne, duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Byliśmy w opcji all inclusive i nie zjadłam niczego niedobrego, ale także niczego co powaliłoby na kolana. Mały minus, to pojedyncze gniazdko w pokoju. Bez rozdziałki USB trudno naładować 2 telefony lub baterię do elektronicznego papierosa. Dostaliśmy pokój z widokiem na morze - dla nas idealnie.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, cloud2018
Zrecenzowano: 7 października 2018

Witam byliśmy w tym hotelu z żoną i przyjaciółmi 2 lata temu
HOTEL
Położony na wzgórzu elegancki czysty codziennie sprzątane pokoje
basen bardzo fajny, podczas meldowania w recepcji włożyłem 5 euro do paszportu i dostaliśmy z żoną bardzo duży apartament na dachu hotelu 9 piętro widoki przepiękne
na morze i góry znajomi niestety dostali mniejszy pokój z widokiem na morze.
W barze bardzo dobre drinki piwko TUBORG smaczne
Dyskoteka położona na uboczu nie słychać w nocy muzyki a grają fajnie i głośno codziennie bawiliśmy się rewelacyjnie.
JEDZENIE
tak smacznego jedzenia naprawdę długo nie zapomnę ,bardzo duży wybór potraw rewelacyjne sery szynki itp. na obiady różnorodne mięsa kolacje też dobre w porównaniu do egiptu,chorwacji,bułgarii,fuerty,wymiatają smakiem no tylko na sri lance był remis :)
3 restauracje à la carte do wyboru na uprzednie zapisy w recepcji ,w ciągu 7 dni można skorzystać na kolację ze wszystkich trzech a nie tak jak w innych hotelach z jednej na tydzień też bardzo polecam turecką i kebab prawdziwy śródziemnomorska też niczego sobie na trzecią nie załapaliśmy się za duże obłożenie no i all 24 na dobę to jest to .
PLAŻA
do plaży można dojść po schodach ale jest ich dużo albo busikiem jeżdżącym prawie non stop fajne tarasy z leżakami plażą nie za wielka lecz w sam raz woda czysta po drodze restauracja z pizzą spagetti itp. nie trzeba chodzić na obiad można zjeść na miejscu
Do miasta KUSADASI jeżdżą busiki spod bramy hotelu 2 euro od osoby fajne miasto
wieczorami codziennie koncerty na żywo kapel przy barze naprawdę bardzo ale to bardzo polecam ten hotel głodny nie będziesz na pewno i nudzić się też nie będziećie
:):):) POLECAM
Aha na plaży łapie sygnał telefon z greckiej wyspy greckiego operatora to idzie taniej dzwonić do polski :):):)

PIĄTKA Z +

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, marekmajcher
Zrecenzowano: 11 lipca 2017

Byliśmy w Sealight na przełomie czerwca i lipca. Hotel bardzo rozległy, pięknie położony, nigdzie nie czuć ścisku. Pokoje standardowe, nasz z widokiem na morze i basen pozwalał cieszyć oczy widokami. Główna restauracja ma jedzenie przepyszne - obiady, a szczególnie kolacja są tak różnorodne, że każdy nacieszy podniebienie - dla nas uczta kulinarna na najwyższym poziomie. Bary z przekąskami i drinkami też z super obsługą - smaczne i dania i drinki (często z oryginalnych alkoholi i napoi). Byliśmy w dwóch restauracjach tematycznych - rybnej oraz chińskiej. Wszystko nam smakowało - w chińskiej godna polecenia kaczka, stek i kurczak. Kawa najlepsza w lobby barze. Leżak warto zająć przed śniadaniem koło basenu. Przy plaży zawsze coś się znajdzie. My polubiliśmy plażę po lewej stronie - prawie jak prywatna z kamieniami, po prawej jak nad Bałtykiem - piaseczek. Animacje dobre, a ekipa bardzo się stara. Bardzo udane wczasy, tym bardziej, że w jeden dzień wypożyczyliśmy auto i zwiedziliśmy Efez, Dom Maryi, wioskę słynącą z win Sirince. Tu warto kupić sos z granatu i wino z granatu. Zakupy na uliczkach Kusadasi - wszędzie negocjuj cenę, nawet w hotelowych sklepach. Z chęcią wrócimy tu ponownie

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto wybrać pokój z widokiem na morze
Termin pobytu: czerwiec 2017
9  Dziękujemy, Elwira W