Hotel - zgodny z opisem i zdjęciami oferowanymi przez TUI. Odległość od lotniska podana ok 90 minut. Dotarliśmy raczej szybciej.Z powrotem wracaliśmy inną trasą- 1h15min.
Zarezerwowaliśmy pokój dwuosobowy z dostawką a otrzymaliśmy 3-osobowy, dosyć przestronny b.ładny idealnie jak na zdjęciach, na 5 piętrze z widokiem na basen i morze oraz na miasto na wzgórzach (.widoki przepiękne-doskonałe na relaks np.o porannej kawie). W pokoju jest czajnik kubki kawa herbata i woda butelkowana. Wi-fi działa w całym hotelu (i w pokoju na 5 piętrze i na basenie), ale sposób logowania zmieniany był co dwa dni.Obsługa hotelowa naprawdę na wysokim poziomie, kelnerzy serwują napoje nie tylko w restauracji głównej, szybko sprzątają brudne naczynia. Animatorzy zabawiają gości i nie są przy tym nachalni (to naprawdę na plus). jednak wieczorem czuć, że to po sezonie (I połowa września), bo animacje są okrojone i dosyć późno.
Hotel posiada prywatną plażę, na którą dowozi bus o wyznaczonych godzinach. Plaża niestety zaniedbana, mała, piaszczysta. Woda bardzo czysta i we wrześniu bardzo ciepła, ale wejście do morza jest kamieniste, więc dla bardziej wrażliwych osób polecam buty, dalej po ok.3metrach już sam piasek.
Jest jeszcze jedna rzecz która może trochę dokuczać: nawoływanie z meczetu do modlitwy -bardzo głośne zwłaszcza z rana kiedy jest najlepszy sen, puszczane przez megafon i prawdopodobnie z magnetofonu, Być może w pokojach z drugiej strony hotelu nie jest to tak głośne, jednak tam nie ma takich pięknych widoków, więc coś za coś.
W pobliżu hotelu jest market typu dyskont. Niedaleko (można dojść pieszo, uliczkami i pagórkami -są wskazówki) jest plaża publiczna LADIES BEACH, bardzo przyjemna dla oka, z promenadą, palmami, kafejkami, zachodem słońca i sklepami (jeżeli ktoś chciałby zrobić zakupy).

1  Dziękujemy, Masza72

Hotel cudowny!!!!!
animatorzy bardzo sympatyczni (nie są nachalni można się z nimi bardzo dobrze wybawić )
Jedzenie przepyszne każdy znajdzie coś dla siebie nawet wegetarianie
Jak najbardziej polecam!!❤️

1  Dziękujemy, Chakican

Hotel spełnił oczekiwania w 100%, zgodny z opisem, obsługa na najwyższym poziomie, czysto, smaczne jedzenie, świetni animatorzy, którzy bardzo dobrze zabawiają gości i umilają spędzony tu czas, polecam serdecznie! Wspaniała okolica.

Dziękujemy, Irmina K
Zrecenzowano: 14 września 2019

Bardzo polecam ten hotel. Czysto, schludnie, dobre jedzenie ( duży wybór), miła obsługa i fajne animacje. Dość do plaży ale hotel zapewnia darmowego busa. Pokoje sprzątane codziennie + wymiana ręczników, pościel zmieniana co dwa dni. Polecam skorzystać z hotelowego spa w szczególności z hammamu.

Dziękujemy, Kinga Barbara K
Zrecenzowano: 14 września 2019

Bardzo dobry hotel jak na swoje 4 gwiazdki ,czysto ,jedzenie bardzo dobre ,drinki tez
jedyny mankament tego hotelu to mala ilosc miejsca w okolo basenu ale taki juz urok tego hotelu
ogolnie polecam z czystym sumieniem

Dziękujemy, jacus2016