Hotel cudowny!!!!!
animatorzy bardzo sympatyczni (nie są nachalni można się z nimi bardzo dobrze wybawić )
Jedzenie przepyszne każdy znajdzie coś dla siebie nawet wegetarianie
Jak najbardziej polecam!!❤️

1  Dziękujemy, Chakican

Hotel spełnił oczekiwania w 100%, zgodny z opisem, obsługa na najwyższym poziomie, czysto, smaczne jedzenie, świetni animatorzy, którzy bardzo dobrze zabawiają gości i umilają spędzony tu czas, polecam serdecznie! Wspaniała okolica.

Dziękujemy, Irmina K

Bardzo polecam ten hotel. Czysto, schludnie, dobre jedzenie ( duży wybór), miła obsługa i fajne animacje. Dość do plaży ale hotel zapewnia darmowego busa. Pokoje sprzątane codziennie + wymiana ręczników, pościel zmieniana co dwa dni. Polecam skorzystać z hotelowego spa w szczególności z hammamu.

Dziękujemy, Kinga Barbara K

Bardzo dobry hotel jak na swoje 4 gwiazdki ,czysto ,jedzenie bardzo dobre ,drinki tez
jedyny mankament tego hotelu to mala ilosc miejsca w okolo basenu ale taki juz urok tego hotelu
ogolnie polecam z czystym sumieniem

Dziękujemy, jacus2016
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel nie robi najlpszego wrazenia w pierwszym momencie, zdjecia z oferty podrasowane. Ogolnie czysto , jedzenie bardzo dobre alkocholu tez nie załowali. Duzym minusem rozrywka a raczej jej brak ... animacje bardzo słabe i monotonne po siedmiu dniach juz sie słuchac nie chce tych melodii. Hotel posiada plaze ale ... nie miałem ochoty spedzic na tej plazy nawet minuty, plaza oddalona jakies 600m od hotelu ( jezdzi bus ale dosc rzadko) bardzo mała szerokosc moze 3-4 m wydzielona cesc dla hotelu ma długos moze 10-12m , lezaki tak usyfiale ze strach sie na własnym reczniku połozyc , czystosc w wody w tym miejscu tez pozostawia wiele do zyczenia (duzo glonow). Ogolnie hotel oceniłbym na mocne 3

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, krnabrny