Bardzo dobry hotel jak na swoje 4 gwiazdki ,czysto ,jedzenie bardzo dobre ,drinki tez
jedyny mankament tego hotelu to mala ilosc miejsca w okolo basenu ale taki juz urok tego hotelu
ogolnie polecam z czystym sumieniem

Dziękujemy, jacus2016
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel nie robi najlpszego wrazenia w pierwszym momencie, zdjecia z oferty podrasowane. Ogolnie czysto , jedzenie bardzo dobre alkocholu tez nie załowali. Duzym minusem rozrywka a raczej jej brak ... animacje bardzo słabe i monotonne po siedmiu dniach juz sie słuchac nie chce tych melodii. Hotel posiada plaze ale ... nie miałem ochoty spedzic na tej plazy nawet minuty, plaza oddalona jakies 600m od hotelu ( jezdzi bus ale dosc rzadko) bardzo mała szerokosc moze 3-4 m wydzielona cesc dla hotelu ma długos moze 10-12m , lezaki tak usyfiale ze strach sie na własnym reczniku połozyc , czystosc w wody w tym miejscu tez pozostawia wiele do zyczenia (duzo glonow). Ogolnie hotel oceniłbym na mocne 3

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, krnabrny
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Tak jak w tytule, po opiniach spodziewałam się niestety więcej. Pierwsze wrażenie nie najlepsze - po przyjeździe musieliśmy czekać kilka godzin na pokój. Szczerze mówiąc pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją. Hotel 500-600 m od plaży, jednak nikt nie wspomniał o tym, że aby się do niej dostać trzeba iść po górzystym terenie, co w upale nie jest najprzyjemniejsze. Z Hotelu jeździ bus, jednak dość rzadko. Sama plaża szerokości 2 leżaków... Basen dość duży, zjeżdżalnie działały kilka godzin dziennie. Sam hotel względnie czysty, codziennie sprzątany. Jedzenie smaczne. Obsługa bardzo miła. Do ogromnych minusów tego miejsca należą animacje dla dorosłych i wieczorne "wydarzenia", które zaczynają się po 22. Do tego czasu niestety w hotelu nie ma co robić, poza hotelem również. Animacje w ciągu dnia są powtarzalne, codziennie ta sama muzyka. Blisko hotelu znajduje się meczet, więc codzienne modlitwy są tam bardzo słyszalne. 4 gwiazdki moim zdaniem w przypadku tego hotelu są dość wygórowane. 3-3,5 to jest absolutny max.

Dziękujemy, magda1401
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Nasz pobyt w hotelu Palmin będziemy pamiętać zawsze , było wspaniale ! Pokój piękny i czysty na 5 piętrze widoki nieziemskie ! Jedzenie bardzo dobre, cała obsługa hotelu doskonała animatorzy dbają o każdego basen czysciutki .Jedynie biuro TUI nie popisalo sie zmieniajac godziny przylotu i wylotu przez co stracilismy 1 dzien pobytu.Polecamy wakacje w Palmin hotel !!!

Termin pobytu: maj 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, AnnaT6709
Zrecenzowano: 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Było bardzo dobrze bardzo nam się podobało i na pewno kiedyś jeszcze tu wrócimy wspaniałe miejsce , sympatyczni ludzie , bardzo dobre i smaczne jedzenie , piękne wspomnienie z tego miejsca , I fantastyczni animatorzy super przestawienia animati team Isa Umut Atakan Berk Murat Melike Sudem Irem Dziękujemy bardzo

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 129dominikao