Kusadasi
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel zasługuje na 3 gwiazdki. Jedzenie przygotowywane bardziej pod obywateli Rosji ale zawsze coś się znajdzie. Basen ok. Zawsze jakieś atrakcjie

Obsługa jest dobra. Drinki ubogie sama wódka i piwo. Plaża basenowa malutka i kamienista. Lepsza jest publiczna o koło 300 m odsłona.
Najfajniejsza sprawa to tanie taxi i bazar oriental który znajduje się w porcie .polecam zakupy i zwiedzenie miasta Kuşadası

Dziękujemy, Zakupoholiczka
Zrecenzowano: 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam jak najbardziej to miejsce dla normalnych ludzi. Nie ma tu złotych klamek i płynących czekolad. Za to bardzo dobre miejsce do odpoczynku i poznania klimatu tureckiego. Hotel nie odbiega od 4 gwiazdek naszych. Zadbany czysty co dzień sprzątany. Kuchnia obfita w warzywa i sałaty, praktycznie zawsze wszystkiego full. Wiadomo wszystko się nudzi ale jest bardzo dużo różnorodnych dań. Pyszne piwo i bar czynny do późnych godzin nocnych. Polecam wycieczki, najkorzystniej je kupić przy plaży która jest może z 8 minut na nogach od hotelu. Plaża hotelowa do której jest zapewniony transport jest dużo mniejsza i nieciekawa.

1  Dziękujemy, krzysztofk510
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Byłam w tym hotelu 2 dni temu na tydzień i miło spędziłam czas. Miałam przyjemność poznać wspaniałą barmankę Yelde, która pracowała w barze w recepcji. Każdego dnia robiła mi przepyszny koktajl, którego smak czuję do dziś. Oprócz tego jest przesympatyczną, pomocną, życzliwą i przyjacielską osobą, która naprawdę bardzo stara się, żeby wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Według mnie Yelda jest najlepszą barmanką i każdemu z całego serca polecam jej specjały ! Świetnym animatorem, który bawił gości, był Hakan, z którym można było zawsze się pośmiać i miło pogadać. A zajęcia zumby, waterpolo, siatkówka i inne genialne animacje zawsze dostarczały nowych emocji. Ogólnie atmosfera była super i chętnie bym tam wróciła i spotkała się z tymi osobami, bo już za nimi tęsknię. Uwielbiam ich i jeszcze raz im bardzo za wszystko dziękuję ! Hotel czysty, ładny i przyjemny, jedzenie przepyszne i urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja jestem bardzo zadowolona z całego pobytu !

Dziękujemy, magda2404
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Polecam ten hotel, jedzenie bardzo dobre, Świerże, obsługa miła, Basen super bez tłoku, ciepła woda, zawsze wolne leżaki, zawsze coś się dzieje:aerobik wodny, waterpolo, zumba, muzyka, niema zbyt dużego zgiełku
Hotel cichy można się wyspać, kusadasi pięknie położone, trzeba się koniecznie wybrać do centrum miasteczka, piękna promenada.widok z okien hotelu bardzo ładny. Łazienka trochę kiepska i korytarze, często psuje się winda. Jest wydzielina plaża z bezpłatnymi leżakami gdzie dowozi busik hotelowy. Sama plaża ciasna, mała i woda trochę zanieczyszczona jak są fale, ale basen to rekompensuje.wyvieczki fakultatywne można kupić sporo taniej na mieście niż w hotelu. Warto odwiedzić bazar w środę lub piątek autobusem nr. 5 do centrum. warto odwiedzić jakiś meczet bo są piękne w środku, około poludnia mozna wejść do srodka.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano: 19 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Piękny hotel. Czysty basen, smaczne jedzenie, dla każdego coś się znajdzie. Pełno atrakcji wieczorami, dla dzieci i rodziców. W ciągu dnia masa animatorów zabawia gości. Dobre drinki, miła obsługa, polecam zabrać ze sobą mały plecak lub duża torbę na zakupy, żeby zbyt nie zwracać uwagi pracowników hotelu wnosząc alkohol czy jedzenie z zewnątrz(z marketu) blisko market z tania żywnością i alkoholem, co kilka minut jeżdżą dolmosze(mini busy) można do centrum jechać. Jedzenie w restauracjach na promenadzie bardzo dobre. Wsumie byliśmy w Sea Pearl dwa razy i za każdym razem nam się podobało.

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, Michał B