Zrecenzowano: 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam jak najbardziej to miejsce dla normalnych ludzi. Nie ma tu złotych klamek i płynących czekolad. Za to bardzo dobre miejsce do odpoczynku i poznania klimatu tureckiego. Hotel nie odbiega od 4 gwiazdek naszych. Zadbany czysty co dzień sprzątany. Kuchnia obfita w warzywa i sałaty, praktycznie zawsze wszystkiego full. Wiadomo wszystko się nudzi ale jest bardzo dużo różnorodnych dań. Pyszne piwo i bar czynny do późnych godzin nocnych. Polecam wycieczki, najkorzystniej je kupić przy plaży która jest może z 8 minut na nogach od hotelu. Plaża hotelowa do której jest zapewniony transport jest dużo mniejsza i nieciekawa.

1  Dziękujemy, krzysztofk510
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Byłam w tym hotelu 2 dni temu na tydzień i miło spędziłam czas. Miałam przyjemność poznać wspaniałą barmankę Yelde, która pracowała w barze w recepcji. Każdego dnia robiła mi przepyszny koktajl, którego smak czuję do dziś. Oprócz tego jest przesympatyczną, pomocną, życzliwą i przyjacielską osobą, która naprawdę bardzo stara się, żeby wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Według mnie Yelda jest najlepszą barmanką i każdemu z całego serca polecam jej specjały ! Świetnym animatorem, który bawił gości, był Hakan, z którym można było zawsze się pośmiać i miło pogadać. A zajęcia zumby, waterpolo, siatkówka i inne genialne animacje zawsze dostarczały nowych emocji. Ogólnie atmosfera była super i chętnie bym tam wróciła i spotkała się z tymi osobami, bo już za nimi tęsknię. Uwielbiam ich i jeszcze raz im bardzo za wszystko dziękuję ! Hotel czysty, ładny i przyjemny, jedzenie przepyszne i urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja jestem bardzo zadowolona z całego pobytu !

Dziękujemy, magda2404
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Polecam ten hotel, jedzenie bardzo dobre, Świerże, obsługa miła, Basen super bez tłoku, ciepła woda, zawsze wolne leżaki, zawsze coś się dzieje:aerobik wodny, waterpolo, zumba, muzyka, niema zbyt dużego zgiełku
Hotel cichy można się wyspać, kusadasi pięknie położone, trzeba się koniecznie wybrać do centrum miasteczka, piękna promenada.widok z okien hotelu bardzo ładny. Łazienka trochę kiepska i korytarze, często psuje się winda. Jest wydzielina plaża z bezpłatnymi leżakami gdzie dowozi busik hotelowy. Sama plaża ciasna, mała i woda trochę zanieczyszczona jak są fale, ale basen to rekompensuje.wyvieczki fakultatywne można kupić sporo taniej na mieście niż w hotelu. Warto odwiedzić bazar w środę lub piątek autobusem nr. 5 do centrum. warto odwiedzić jakiś meczet bo są piękne w środku, około poludnia mozna wejść do srodka.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano: 19 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Piękny hotel. Czysty basen, smaczne jedzenie, dla każdego coś się znajdzie. Pełno atrakcji wieczorami, dla dzieci i rodziców. W ciągu dnia masa animatorów zabawia gości. Dobre drinki, miła obsługa, polecam zabrać ze sobą mały plecak lub duża torbę na zakupy, żeby zbyt nie zwracać uwagi pracowników hotelu wnosząc alkohol czy jedzenie z zewnątrz(z marketu) blisko market z tania żywnością i alkoholem, co kilka minut jeżdżą dolmosze(mini busy) można do centrum jechać. Jedzenie w restauracjach na promenadzie bardzo dobre. Wsumie byliśmy w Sea Pearl dwa razy i za każdym razem nam się podobało.

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2011

Hotel 4 gwiazdkowy, niestety nie zasługuje na nie, maksymalnie 3.
Wady: Spędziłam w tym hotelu 14 dni i przez ten czas na śniadanie podawane było jedno i to samo, bardzo ubogi szwedzki stół. Nawet najmniej wymagającym mogłoby się znudzić.
W hotelu panuje atmosfera niezbyt przyjazna, dowodem tego był zakaz wnoszenia czegokolwiek do hotelu z zewnątrz. Rozumiem że chcą aby wydać jak najwięcej u nich pieniędzy ale robić problem o butelkę wody czy owoce ; / Liściki z upomnieniem do pokoju to w ich stylu.
Zalety: W hotelu było bardzo czysto,codziennie zmieniane ręczniki itp.
Basen bardzo łady z fajnym zapleczem leżaków.
Atrakcje w hotelu to wieczory przy basenie z muzyką i różnymi pokazami, jak ktoś liczy na wczesne pójście do łóżka , to przed północą nie ma szans, bo jest głośno. Ale mi to nie przeszkadzało.
Piękny widok z hotelu na morze i zachód słońca, do plaży Ladies Beach jakieś 5 minut spacerkiem między hotelami.
Moja ocena jaką daje to średnia, ja więcej nie wybiorę tego hotelu,z racji atmosfery, jest wokół dużo apartamentów i hotelów które są godne odwiedzenia.
Sama Turcja, Kusadasi jest przepiękna i ja spędziłam tam cudowne dwa tygodnie.

Termin pobytu: sierpień 2011
2  Dziękujemy, Kama K