Zrecenzowano: 28 maja 2018

Naprawdę świetny hotel, w pełni zasługujący na 4 gwiazdki. Położenie bardzo blisko prywatnej plaży(piaszczystej), niedaleko centrum Kusadasi. Bardzo smaczne i różnorodne jedzenie, dostępne w różnej formie przez cały dzień. Pokoje przyjemne ( polecam typ select), sprzątane codziennie, kompleks basenowy i zjeżdżalnie bez zastrzeżeń, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa miła i pomocna. Bardzo miło spędziliśmy tam czas wraz z rodziną.
Jedyny malutki minusik to nie najlepiej działający internet, ale w końcu na wakacjach nie jest to najważniejsze.

Termin pobytu: maj 2018
2  Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano: 29 grudnia 2016

Bardzo fajnie położony, bo blisko centrum Kusadasi i blisko piaszczystej plaży. Bardzo smaczne jedzenie. Obsługa przyjemna, pomocna, kontaktowa. Do tego fajny basen i atrakcje dla dzieci. Naprawdę mocne 4****
Praca - 2010 lato

Termin pobytu: czerwiec 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Greckomi
Zrecenzowano: 21 lutego 2015

Hotel może nie najtańszy ale warty każdych pieniędzy.Kilka basenów - każdy coś dla siebie znajdzie.Pokoje ładne i czyste,jedzenie urozmaicone - dla wybrednych też.Miła i uczynna obsługa ,zawsze starają się pomagać i znają języki.Polecam.

Termin pobytu: czerwiec 2014
5  Dziękujemy, krzysztof k
Zrecenzowano: 5 września 2014 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel!!! Trafiliśmy na pokoj nad basenem, cały dzień pokój był w cieniu dlatego ani razu przez 9 dni nie załączalismy klimatyzacji co z małym dzieckiem było dosyć ważne. Bardzo duży wybór jedzenia, dla każdego coś dobrego choć śniadania nie były najlepsze to nadrabiali to kolacjami. Bardzo miła obsługa, czyściutka woda w basenach ogólnie hotel bardzo dobry. Polecam szczególnie z dziećmi

Termin pobytu: wrzesień 2014
Dziękujemy, 909dawidr
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2013

Byłam w Batihan na początku czerwca, jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Miałam piękny apartament z widokiem na morze. Przyjemnie się spędzało czas przy basenie..relaksując się przy muzyce lub uczestnicząc w różnych grach. Animatorzy bardzo sympatyczni ludzie, dziękuję Simo, Rocco and Coco za super spędzony czas. Wieczorami organizowane wyjazdy na dyskotekę do centrum miasta z animatorami. Jedzenie było pyszne i różnorodne każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam również knajpkę znajdując się na przeciwko hotelu Poco Loco :). Naprawdę polecam to miejsce na wypoczynek :)

Termin pobytu: czerwiec 2013
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi