Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel położony w pięknym ogrodzie. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo fajny program animacyjny w ciągu dnia. Wieczorne show pierwsza klasa. Plaża wąska, ale każdy znajdzie miejsce. Morze ciepłe i czyste. Niedaleko Efez polecam pojechać taksówką spod hotelu taniej niż w biurze. Zakupiliśmy w biurze TUI pokój DZX2 28 metrowy na miejscu okazało się że nie ma takich pokoi. Pokój DZZ1 DZX1 i DZX2 to jeden i ten sam pokój (ekonomiczny). Różnią się ceną a w rzeczywistości to jeden i ten sam pokój dlatego najlepiej wybrać oferte DZZ1 i nie przepłacać.

Dziękujemy, andrzej k
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Pięknie położony hotel, dużo przepięknej zieleni. wszechobecne wiewiórki ( atrakcja dla dzieci) Zakwaterowanie w pokoju DZX2 dosyć blisko spokojnego basenu i nie daleko restauracji głównej i basenów dużych, Domki z zewnątrz wyglądają ładnie ale nasz pokój już tak nie wyglądał jak na zdjęciach za to łazienka po remoncie i to jest plus. minus duży za klimatyzację która dobrze chłodziła ale niestety strasznie zagrzybiona i to było mocno czuć ( ponoć to nieodosobniony przypadek )
Sprzątanie pokoi było słabe, podczas pobytu ani razu pani lustra nie wytarła ( przez dwa dni zostawialiśmy napiwek ale stwierdziliśmy na trzeci dzień że nie ma za co )
Pokój wyposażony w sejf i mini bar, sejf free a mini bar pierwsze napełnienie gratis ( cola, fanta sprite , woda , piwo - tureckiej produkcji ). na obiekcie znajduje się 4 baseny i mini aqua park jak ktoś wstaje ok 8 rano leżaków nie powinno zabraknąć jest ich sporo dodatkowo niewielka plaża nad morzem ale naprawdę wystarczająca, plaża piaszczysta buty nie wymagane :) droga do niej prowadzi przez przejście pod ulicą
Jeśli chodzi o jedzenie jest dużo, smaczne i urozmaicone nikt nie powinien narzekać (brak owoców cytrusowych gdyż podczas posiłków serwowano soki z świeżo wyciskanych pomarańczy za 10 TL.). Dużym plusem bar całodobowy w którym podawano pyszną kawę po turecku bo ta za automatów w barach to rozpuszczalna i średnio smakowała. dwie restauracje tematyczne nad brzegiem morza menu rybna, Meksyk, Azja, w cenie 5 euro od osoby naprawdę warto nie żałowałem tym bardziej że zachód słońca przy kolacji niesamowity :) za dwie wykupione kolacje dwie kolacje w drugiej restauracji gratis menu Turcja i Włochy trzeba w miarę szybko rezerwować bo nie dużo jest miejsc.
Jeśli chodzi o animacje przy basenach i występy w teatrze to raczej słabiutko.

Wskazówka dotycząca pokoi: DZX2 są blisko spokojnego basenu, domki z pokojami od 500-... są dalej umiejscowione od "centrum"
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Maciej W
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

W sumie to ciężko do czegoś się przyczepić, ale raczej ocena 4 najbardziej do niego pasuje. Hotel jest duży, bardzo rozległy teren. W recepcji bardzo miła obsługa i transport bagaży do pokoju małym samochodzikiem. Teren bardzo zadbany i ładny. Czuliśmy się ja na spokojnym wakacyjnym osiedlu. Dostaliśmy pokój 284 - idealnie położony, bo wszędzie blisko. Pokój był ok, duży, miał wszystko co trzeba (choć to był ten nie po najnowszym remoncie, dla nas wystarczający, zresztą za taki zapłaciłem DZX2 w Tui). Rewelacyjne były moskitiery w oknach i drzwiach tarasowych. Jedzenie dobre, ale bez rewelacji, w restauracji dużo miejsca, i świetne taras/patio na zewnątrz choć wieczorem świeci tam słońce i wtedy jest tam gorąco. Baseny super, rano pusto, ale nawet po południu można było znaleźć wolne miejsce, choć niekoniecznie w cieniu. Zróżnicowana głębokość basenów (od 50cm do 160 cm). Zjeżdżalnie wodne czynne w dwóch turach, przyzwoite, płynny ruch bez kolejek. Przekąski ok, chociaż codziennie te same i raczej mało różnorodne (małe pączki i suche ciastka). Super, że woda w butelkach dostępna 24h. Wiewiórki i sójki rewelacja. Plaża średnia, ale jest w miarę blisko. Wadą są parasole z wikliny słabo chronią przed słońcem. Animacje i pokazy ok., chociaż ja nie nastawiam się na nie zbyt mocno. Bary z dużą ilością miejsca i miłą obsługą jednak, alkohole, a szczególnie koktajle znów średnie (można dostać markowy alkohol, ale za opłatą). Dobre lody podawane w barze przy cichym basenie.

Do oceny 5 brakuje wg mnie tylko kilku rzeczy: np. restauracje a la carte - w cenie, bo tak się wahasz czy iść (5 € za osobę), tym bardziej, że dziecko pewnie i tak nic nie zje. Następnie oferta rowerów wodnych, czy kajaków, niby w cenie, ale tak naprawdę to fikcja, bo 15 min za darmo a potem 20€/h. Obsługa kelnerska, tu jest dużo do poprawienia, chociaż w trakcie pobytu było raz lepiej raz gorzej. Wiadomo, że liczą na napiwki, ale przecież nie muszę dawać, szczególnie jak nie jestem zadowolony. Wszyscy by chcieli dostać z góry i wtedy jest lepiej. Sok z pomarańczy za 10 lirów przy śniadaniu, gdzie pomarańcze tanie jak barszcz, albo jajecznica, nawet nie próbowaliśmy, bo wyglądała okropnie. Również soki z dystrybutorów są średnie (gazowane, jak ktoś lubi były dobre z Pepsi). Kawa z automatów rozpuszczalna, ale dla mnie ok., bo szybko i dostępna w wielu miejscach, dla smakoszy jest też kawa po turecku. Lunchbox na wyjazd to jedna bułka z której możesz zrobić sobie kanapkę, jeśli umiesz bez noża :) Aha co do klimatyzacji to działała dobrze jednak nie można w ogóle zmieniać ustawień, np. zmniejszyć nawiewu podczas nocy (niby jest pilot ale albo działa albo nie). My w nocy raczej otwieraliśmy okna bo temperatury spadały do przyjemnych 22-23 stopni.

Polecam ten hotel, chociaż można jeszcze nad nim popracować i wtedy to byłby ideał. Turcja egejska też super. Mili ludzie i piękne krajobrazy. Bezpiecznie i tanio. Do tego pogoda, przez 11 dni na niebie nie było ani jednej chmurki, a temperatury w zakresie 33 – 38 oC. Po prostu raj podczas wakacji!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z nr od 550 do 580 są raczej daleko od plaży, basenów i barów. Polecam te blisko silent pool.
1  Dziękujemy, jarkwasek
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na temat pobytu mozna napisac ksiazke, ale skupie sie na najwazniejszych opcjach. Na 5 gwiazdek zasluguje ekipa amimacji, poniewaz z calego pobytu w hotelu oni sa najlepsi. Potrafia zmobilizowac wszystkich do zabawy i to wspanialej zabawy. Kazdego dnia cos innego, ciakawe programy i zabawy. Dla dzieciakow klubik rewelacja, animatorki rowniez i codziennie mini disco. Baseny, zjezdzalnie fantastyczna sprawa.
Kolejna opcja, ktora zasluguje rowniez na uwage to ekipa sprzatajaca. Poczawszy od Pan, ktore codziennie dbaja o czystosc pokoi po pozostale osoby dbajace o czystosc calego obiektu. Ogolnie warto przyznac, ze caly obiekt jest zadbany i czysty. Kolejna opcja to jedzenie. Bufet dosc duzy i jest w czym wybierac. Smacznie i syto codziennie, kucharze rowniez czesc posilkow przygotowuja w otwartej kuchni i mozna od razu na swiezo zjesc cos pysznego. Tureckie nalesniki rewelacja. Desery dosc slodkie jak to przystalo na Turcje :) Ale generalnie kuchnia ok. Jedna uwaga to jak zdarzylo sie nam przyjsc na pozne sniadanie 10-11 to kelner nas odeslal do sektora dla palaczy, bo w jego nakrywali na lunch. Moja rodzina i znajomi nie palimy wiec to dla nas opcja nie do pomyslenia przy jedzeniu. Jak mu powiedzialam to stwierdzil ze to na zewnatrz i sie rozejdzie. Niestety ta uwaga kelnera niekoniecznie na miejscu, ale pozostali super uprzejmi i zawsze pomoga w razie potrzeby. Generalnie ja rozumiem, ze przekrywaja stoly, ale mozna to bylo nieco inaczej zalatwic, czyli np. zaproponowac stolik wewnatrz, ktory ja sama zaproponowalam. Poza ta jedna opcja wszystko super. Niestety teraz rzecz, ktora nie przypadla mi do gustu, a mianowicie lazienka. Pokoj sam w sobie nie najgorszy, ale lazienka masakra. Wanna zamiast prysznica koszmar, w dodatku tak zwane wykonczenie raczej sprzed parunastu lat. Prysznic przykrecony na stale do sciany na wysokosci chyba 2m. Po prosbie o zmiane pokoju, uslyszalam, ze wszystkie w tym standardzie sa z wanna co nie jest prawda bo chociazby ze zdjec innych Gosci wynika zupelnie co innego. Niestety mimo prosb pokoj nie zostal zmieniony. Uklonem w nasza strone byla wymiana sluchawki, na taka z wezem, gdyz powiedzialam ze ciezko pod takim prysznicem wykapac dziecko. Generalnie obsluga mila.
Niestety co jest zmora pewnie wielu osob to brak kultury wsrod niektorych osob przebywajacych w tym samym resorcie. Najgorsze to jest palenie gdzie popadnie i rzucanie petami na prawo i lewo, ale najgorsze i szczyt chamstwa to jest usiasc pod znakiem "zakaz palenia" i palic. Ludzie po prostu maja gdzies innych i patrza tylko i wylacznie na siebie. Obsluga coz moze zrobic jak im tacy nie bardzo wychowani ludzie nawrzucaja, wiec za bardzo im sie nie dziwie, ze uwagi na to nie zwracaja. Chociaz z dugiej strony jest zawsze manager na zmianie, ktory moglby sprawe zalatwic. Niestety nie jestesmy w stanie przewidziec z kim nam przyjdzie spedzic wakacje.
Podsumowujac, wakacje bardzo udane i moge polecic miejsce, bo jest pieknie i zabawnie, ale pamietajcie bierzcie pokoj bez wanny.

1  Dziękujemy, Zaouina
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce na odpoczynek.
Wiele atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie. Czas umilaja animatorzy którzy codziennie wymyślają nowe zabawy przy basenie. Zjeżdżalnie dla dzieci jak i dla dorosłych super.

1  Dziękujemy, katarzynas645