Kusadasi
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Zwyczajowo polski turysta nie pisze opinii o hotelu, no chyba ze negatywna. Ja chcąc złamać ten trend pisze moja opinie która jest jak najbardziej pozytywna. Lokalizacja hotelu fantastyczna zatoka w dolinie. Bardzo blisko do Kusadashi oraz Adaland. Jedzenie bardzo dobre i dostępne 24h. Obsługa bardzo sumienna i dbająca o komfort gości. Kilka basenów mnóstwo leżaków ( jak kto woli cześć na pełnym słońcu a cześć między drzewami w cieniu). Grupa animatorów doskonała cały dzień gry i zabawy, a wieczorem doskonale show oczywiście codziennie coś innego. Podsumowując bardzo fajny hotel dla normalnych ludzi( bo wiadomo typowy Janusz z Grażyna którzy wyżej s.ają niż mają zawsze będą niezadowoleni)

Dziękujemy, zurekjb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest Relations M, Konuk İlişkileri Müdürü, Tusan Beach ResortOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dear zurekjb,

We are delighted you had such a lovely stay with us and truly thankful for your glowing review.

We are very proud of our team and will pass on your extensive compliments to them. There is heart in what we do; which we believe is what makes the difference.

I very much hope you will be visiting Tusan Beach Resort in the near future and we will have the pleasure of welcoming you back in your second home.

Thank you for staying with us.
Kind regards,

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Wybierając hotel czytałam recenzje więc i ja napiszę. Tygodniowy pobyt 2 osoby dorosłe z Itaki. Lokalizacja przepiekna z każdej strony, bardzo blisko do Kusadasi . Przy hotelu busy miejskie za grosze, warto pojechac na wycieczkę.Blisko Adalandu- nawet piechotą.Hotel przestronny, czysty i zadbany. Mimo ilosci pokoi wszystko super zoorganizowane. Brak jakichkolwiek kolejek , leżaków dużo w każdej części hotelu i przy basenach.Cały personel dba o zadowolenie klientów.Jedzenie smaczne, różnorodne..2 kg na plusie w ciagu tygodnia:) cały dzień plus napoje. 24 godziny na dobę mozna było jeść i pic . Animacje dla wszystkich zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W sumie to nie wiem skąd jakiekolwiek negatywne opinie. Hotel posiada swoja plażę z atrakcjami sportowymi . Polecam .Itaka ma szeroka oferte wycieczek i atrakcji dla swoich klientów. Hotel wart polecenia zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób które chcą w somotności spedzic czas wolny....Pokoje chociaż sama nie wiem po co to komu na urlopie w tak pieknych miejscach... z klimatyzacja ,lodówką ,codziennie wymieniane ręczniki w pokoju jak i na plaży. mały taras z widokiem na morze. Sprzątane codziennie. pokój mieliśmy na 5 pietrze ..na windę nie trzeba było czekac długo, bo wind w hotelu było kilka . Warto zabrać euro i liry bo w mieście ta waluta najszybsza. Wróciliśmy zadowoleni w 100%

Dziękujemy, Magda R
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

dobrą stroną hotelu jest lokalizacja, miła obsługa w restauracji i snack barze przy plazy na tym się kończą pozytywy. Ręczniki dziurawe i brudne. Zasłony w pokoju wymięte i uplamione.łazienka w pokoju nie sprzatana, kafelki sie kleiły. Czysto w Holu głownym i toalecie na parterze hotelu. Główne "patio" przy barze zniszczone meble z technoratanu, połamane....brudno. Niemiła osługa w recepcji i brak znajomości j.angielskiego jak słyszą j.polski to mówią po rosyjsku!!!. Leżaki przy basenach zwłaszcza tych bocznych tragiczne, tak samo jak parasole.Byłem w tym hotelu 4 lata temu i nic się nie zmieniło. Jest coraz gorzej. Hotel zdecydowanie nie zasługuje na 5*!!!! Nie polecam zdecydowanie!

1  Dziękujemy, konik76
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest Relations M, Konuk İlişkileri Müdürü, Tusan Beach ResortOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dear konik76,

Thank you for spending time to make a review about our hotel.
We are truly sorry our setting and experiences were unable to complement your mood and expectations.
If you would like to discuss your experience further please do not hesitate to contact me directly at guestrelations@tusan.com.tr

Best regards,

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Położenie hotelu jak jedzenie i obsługa wszystko tak jak być powinno. Jedyny minus to ogromna liczba dzieci.Zatem odradzam hotel dla par i ludzi chcących odpocząć . Amimacje -każdy znajdzie coś dla siebie. Animatorzy-fajni, nie narzucali się zbytnio. Jeden szczegolnie symatyczny-Özgür.
Plaża piaszczysta,w barach brak kolejek. Leżaków wszedzie dużo. No może miejsc nad morzem nie było za wiele wiec trzeba było sobie wcześniej zająć.
Kelnerzy, obsługa w barach przesympatyczni i pomocni.
Polecam

Dziękujemy, Dorota P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest Relations M, Konuk İlişkileri Müdürü, Tusan Beach ResortOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dear Dorota P,

Thank you for taking the time to rate our hotel and for making a lovely review. We are so happy to read that you enjoyed staying with us as much as we enjoyed hosting you!

We hope we will have the chance to welcome you back as soon as possible for another amazing experience.

Best regards,

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Obsługa hotelu przemiła Ibo i Hiko najlepsi animatorzy ,jedzenie całkiem dobre, dużo basenów i świetnych atrakcji w ciągu dnia. Widok z hotelu przepiękny trochę za dużo dzieci ale jeśli je macie to polecam serdecznie ten hotel

Dziękujemy, Katarinka54
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest Relations M, Konuk İlişkileri Müdürü, Tusan Beach ResortOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dear Kasia PASIA,

Thank you for staying with us.

Kind regards,