Kusadasi
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

pobyt należy uznać za udany jedzenie dobre i urozmaicone jeżeli liczycie na siłownię to uprzedzam jedna bieżnia jeden rowerek stacjonarny i kilka ciężarków sauna ok basen w strefie spa ok z jakuzzi można było korzystać pomiędzy godz 16a17 pamiętajcie nie wybierajcie się na bazar w centrum. Przy hotelu 10 minut spokojnego spaceru turist bazar to samo i bez ścisku i tłoku na tym dużym bazarze zdarzało się że co innego kupiłeś a co innego zapakowano do reklamówki z głównej drogi jadą do centrum busy polecam koszt około 6 liry ogólnie wyjazd i hotel ok wart polecenia jeden mały problem niektóre pokoje wychodzą na ścianę pobliskiego hotelu i klimatyzację ale my w pokoju spędzaliśmy noce było ok ale niektórym to przeszkadzało w trakcie pobytu były dwie kolacje tureckie oraz wieczór wiśni sumując wyjazd ok

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, dariusz64
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wspaniały hotel. Pełno jedzenia, obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Animatorzy bardzo mili, codziennie wieczorem coś się dzieje. Hotel czysty. Polecam skorzystać z rezerwacji we włoskiej restauracji. Zdecydowanie zasługuje na 4 gwiazdki!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, jwalczak121
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Bardzo fajny hotel.Jedzenia bardzo dużo. Między obiadem A kolacją przekąski w snackbarze. Obsługa hotelu znakomita naprawdę każdy kelner barman czy pan od obsługi basenu zasługują na słowa uznania.Wszyscy uśmiechnięci i pomocni.Nie ma się czego doczepić. Baseny fajne do plaży 1 minuta. Do miasta można się dostać autobusikiem .Polecam

1  Dziękujemy, MarcinP3006
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam hotel ephesia pyszne jedzenie ,blisko do morza ,czyste pokoje , miła obsługa i bardzo miała atmosfera a także wspaniali ludzie przedewszyskim animatorzy i fotografowie z którymi można porozmawiać na przeróżne tematy

Dziękujemy, Iwona C
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Wakacje w tym hotelu były super.
Jedzenie świetne, obsługa przesympatyczna. Grupa animatorów skradła nasze ❤️ (Mero,Ronie,Roza,Ôner,Funda). Zabawy w basenie, tańce,kabaret były świetne.Pozdrawiamy Patrik and Agnes.

Dziękujemy, Aga_sie_usmiecha