Zrecenzowano: 6 września 2019

Hotel jest super. Pokoje jak i cały hotel czysty. Ręczniki wymieniane codziennie.Jedzenie, drinki, obsługa i animatorzy wspaniali. Codziennie są inne atrakcje. Super muzyka na basenie. Polecam hotel w 100 %!

1  Dziękujemy, Alicija345677
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FantasiaHotelGR, Relacje gości , Fantasia Hotel De LuxeOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Drogi Gościu ,

Pzede wszystkim dziękuję za wybranie nas podczas wakacji i Cieszymy się, że możemy napisać cenne komentarze.Dzięki komentarzom naszych gości mamy informacje o jakości naszych usług. Twoje dobre słowa, które wyrażają twoją satysfakcję z naszych usług, dają nam siłę i szczęście. Pozytywne komentarze naszych gości zachęcają nas do lepszej pracy poprzez motywowanie. Cały zespół będzie zachwycony, gdy przywitamy Cię z powrotem w naszym obiekcie. Z poważaniem,

Zrecenzowano: 6 września 2019

Hotel położony w przepięknym miejscu, jedzenie przepyszne, animatorzy każdego dnia spisują się na medal! Przyjaźni, pomocni, zabawni. Pokoje czyste, sprzątane codziennie, niczego nie brakowało przez cały wyjazd. Serdeczne pozdrowienia dla Erdal, który przez cały wyjazd zapewniał cudowna zabawę i służył pomocą ☺️ Polecam ten hotel z całego serca, na pewno wrócimy! ☺️

1  Dziękujemy, Ada19292929

Zrecenzowano: 6 września 2019

Hotel czysty i zadbany, świetne jedzenie, super obsługa. Animatorzy pozytywnie codziennie inne atrakcje dla dorosłych jak i dla tych najmłodszych. Polecam w 100 procentach bo naprawdę warto. Hotel i obsługa zasługuje na 5

Dziękujemy, Gawa93
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FantasiaHotelGR, Relacje gości , Fantasia Hotel De LuxeOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Zrecenzowano: 3 września 2019

Wspanialy hotel,duzo zieleni, enterteiment robi super robote.bylismy w nocnym klubie z Samem czulismy sie bardzo bezpiecznie.caly czas nad nami czuwal.jedzenie przepyszne,drinki mocne:)dodatkowy plus alkohol dostepny 24h

1  Dziękujemy, Dorato192020020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FantasiaHotelGR, GUEST RELATIONS , Fantasia Hotel De LuxeOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dear Guest Dorato,

Thank you for your kind words. It was our pleasure to welcome our hotel and do our best to make you feel relaxed and enjoy your vacation.

It is always a team effort to provide a comfortable stay and to give all our guests a good time in our hotel. It is very gratifying to see that we have learned to offer our customers exactly what they want.

We look forward to seeing you next time in Turkey.

Best regards

Surayyo SERT
guest relations

Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Wszystko najlepsze Super chłopaki,animatorzy.Zapraszamy Bardzo dużo atrakcji.Hotel pierwsza klasa.Jedzenie z najwyższej półki.Pomoc i uśmiech.Tu czujesz się jak w domu .Na pewno polecony hotel innym A my wrócimy tutaj.Turcja i Fantazja NAJLEPSZE.

Dziękujemy, Basaaaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FantasiaHotelGR, Guest Relations, Fantasia Hotel De LuxeOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Drogi Gościu Basaaaa,

Z poważaniem,