Zrecenzowano: 3 września 2019

Wspanialy hotel,duzo zieleni, enterteiment robi super robote.bylismy w nocnym klubie z Samem czulismy sie bardzo bezpiecznie.caly czas nad nami czuwal.jedzenie przepyszne,drinki mocne:)dodatkowy plus alkohol dostepny 24h

1  Dziękujemy, Dorato192020020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FantasiaHotelGR, GUEST RELATIONS , Fantasia Hotel De LuxeOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Guest Dorato,

Thank you for your kind words. It was our pleasure to welcome our hotel and do our best to make you feel relaxed and enjoy your vacation.

It is always a team effort to provide a comfortable stay and to give all our guests a good time in our hotel. It is very gratifying to see that we have learned to offer our customers exactly what they want.

We look forward to seeing you next time in Turkey.

Best regards
Fantasia De Luxe Kusadası

Surayyo SERT
guest relations
guestrelations@fantasia.com.tr

Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Wszystko najlepsze Super chłopaki,animatorzy.Zapraszamy Bardzo dużo atrakcji.Hotel pierwsza klasa.Jedzenie z najwyższej półki.Pomoc i uśmiech.Tu czujesz się jak w domu .Na pewno polecony hotel innym A my wrócimy tutaj.Turcja i Fantazja NAJLEPSZE.

Dziękujemy, Basaaaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FantasiaHotelGR, Guest Relations, Fantasia Hotel De LuxeOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Drogi Gościu Basaaaa,

Pzede wszystkim dziękuję za wybranie nas podczas wakacji i Cieszymy się, że możemy napisać cenne komentarze.Dzięki komentarzom naszych gości mamy informacje o jakości naszych usług. Twoje dobre słowa, które wyrażają twoją satysfakcję z naszych usług, dają nam siłę i szczęście. Pozytywne komentarze naszych gości zachęcają nas do lepszej pracy poprzez motywowanie. Cały zespół będzie zachwycony, gdy przywitamy Cię z powrotem w naszym obiekcie.

Z poważaniem,

Fantasia De Luxe Kusadası

DAMLA GÖKTEPELİ
Relacje gości
guestrelations@fantasia.com.tr

Zrecenzowano: 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy drugi raz w Turcji, poprzednio w Belek Beach Resort, teraz Kusadasi Fantasia De Luxe. Hotel ładny, ale części wspólne nie są klimatyzowane wystarczająco - ot tak, dla przeżycia, a obsługa nie kuma, że żeby działała lepiej trzeba zamknąć wielkie drzwi szklane. No ale w ciepłym kraju jest ciepło, aktualnie 36C. Na miejscu jest wszystko co trzeba, łącznie ze sklepikami różnej maści i masą usług. Fajna sala fitness, sporo maszyn nawet nowych. Mięśniaki mogą narzekać na wyposażenie siłowe, ale w końcu to hotel a nie siłka.
Hotel fajnie położony, na zboczu, więc i dużo tarasów i przyjemne widoki. Architektonicznie dobrze pomyślane, duże przestrzenie w holach, dużo foteli wygodnych. Internet darmowy w holu to już niestety archaizm. Za ten w pokoju trzeba płacić i to niemało. To jest słabe i niezrozumiałe przy 5 gwiazdkach. Pokoje jak w hotelu 3 gwiazdki. Są standardowo przestronne, nic specjalnego. Łóżka są duże, ale materace sprężynowe i twarde - no za to powinni zdeklasować hotel. To nie należy do tego standardu. Jeśli ktoś całe życie śpi na wersalce rozkładanej pewnie nie zauważy różnicy, dla mnie jest to ważny element składający się na zadowolenie. Tutaj daję pałę - to samo dotyczy poduszek.
Sprzęty dodatkowe jak suszarka, czajnik są najtańsze z możliwych, ale są.
Minibarek to 2 piwa (Tuborg), 2 sody słodkie i 2 wody plus jakieś mini wino.
Klima jest nawet wydajna, ale na wysokich obrotach i głośna. Gdyby nie całodniowe zmęczenie słońcem, też bym się czepiał, ale zasypialiśmy szybko.
Bardzo płytkie szafy, kobiety będą narzekać.
Sejf to kolejna porażka - płatny i na klucz wielkości noża. No całkiem bez sensu.
Ogólnie jest czysto, nie sterylnie ale sprzątają codziennie.
Obsługa lokalna, mało kuma w innych językach poza podstawowymi zwrotami. Inaczej concierge, a zwłaszcza animatorki. Najbardziej kumaty w kilku językach i bardzo pomocny jest właściciel sklepiku z biżuterià. Facet na poziomie, chętnie rozmawia. Co nie dziwi bo to handlowiec, a towar jubilerski ma na poziomie europejskim, trochę wszystkiego dla każdego, ale gustowne rzeczy.
Animatorzy sympatyczni, pomocni.
W barach oczywiście królują wszelkie syropy i dosmaczacze jak ulepek. Trzeba pić łychę, bo nic innego się nie nadaje, chyba że piwo - o dziwo niezły Tuborg :-)
Występy ok, mała scena, małe wydarzenia, popatrzeć można.
Jedzenie bogate w warzywa, oliwki, sałatki. Jest bufet dietetyczny, niewielki ale jest - jak ktoś musi tylko gotowane i nieprzyprawione to będzie zadowolony. Kucharze na miejscu robią omlety, racuszki i pączuszki. Jest nieźły bar grillowy, sporo ryb i rybek. Jeśli ktoś na wyjeździe musi jeść jak w domu wędliny to się rozczaruje. Mało i raczej niejadalne, no bo tutaj je się inaczej i co innego. Dużo serów, pieczywek. Mięsiwa to przeróżne odsłony kurczaka, indyka, cielęciny i jagnięciny. Smaki różne, ale jest masa dodatków z pojemnikami z zieleniną, ziołami i przyprawami. Jak ktoś umie poradzić sobie w kuchni i ma określony gust to można sobie poskładać fajne kombinacje. Ja do tego doszedłem po 3 dniu pobytu i chwalę teraz tą możliwość.
Baseny - no i tutaj dla mnie raj, ale rodzice małych dzieci, zwłaszcza nadopiekuńczy będą na skraju gotowości zgłoszenia sprawy do prokuratury. Baseny są bardzo fajne, dobrze położone i wyposażone, ale dla dorosłych lub dobrze umiejących pływać. Brodzik dla małych dzieci ma stałą głębokość 40cm, w kształcie koła o średnicy może 5 m. I tyle. Żadnej zjeżdżalni, fontanny, grzybka. I jest notorycznie pusty, bo tu nie ma po co przyjeżdżać z dziećmi. Dwa duże baseny mają głębokości - mniejszy okrągły od 1,35 do 2m, a większy od schodkowanych 1,50 do uwaga 3,25 m. Skakałem pionowo na główkę -serio.
Żona nieumiejąca pływać siedziała w jednym końcu, bo boi się wody gdzie nie dotyka dna. Jeśli też się boicie, ten zespół basenowy nie jest dla nich. Większość tego basenu ma 2,90.
To tyle na razie, reszta w cz.2 jak się ruszymy z hotelu - jest bite 36-38C, więc nie bardzo się chce wychodzić z wody.

1  Dziękujemy, gornyjan
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Wspaniale wakacje wspaniali animatorzy imila obsługa Jedzenie pyszne Polecam ten hotel Dziękuję Jesteśmy 2 raz i napewno
zawitam jeszcze raz Wspaniała zabawa i Polecam z całego serca jest co pozwiedzac

2  Dziękujemy, Jola123467
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Obecnie przebywamy w hotelu Fantasia. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, o każdej porze można coś zjeść, nigdy nie chodzimy głodni. Duży wybór jedzenia. Animacje bardzo fajne, każdego dnia jest inne show.Animatorzy mimo upału są zawsze radośnie. Mmini klub zawsze zabawia nawet najmniejsze dzieciaki. DJ jest także super, puszcza super piosenki i nawet na życzenie. Można nauczyć się także fajnych tańcu. Jestem w tym hotelu 3 raz i z pewnością tu wrócimy bo super wypoczywamy tu. Polecam z całego serca

1  Dziękujemy, Beata637