Właśnie wróciłam z tygodniowych wakacji w Turcji z chłopakiem w tym hotelu. Szczerze po przeczytaniu wszystkich opinii byłam przerażona co zastanę w hotelu. Po wejściu do pokoju byłam miło zaskoczona. Pokój wygląda jak na zdjęciach ładny czysty z widokiem na basen. Łazienka okej, duży prysznic, tv w pokoju z polskim kanałem. Co do basenu to woda zimna ale to jak w większości hotelach do takiej pogody idealne ochlodzenie. Jedzenie bardzo dobre myślę że każdy znajdzie coś dla siebie mimo że jesteśmy osobami które jedzą wszelkiego rodzaju fast foody to nie chodziliśmy głodni. Plaża 3 min od hotelu. Na plaży leżaki są dostępne i bezpłatne. WiFi jest słabe ale wydaje mi się że na wakacje jedzie się po to żeby odpocząć a nie spędzać czas w telefonie. Także szczerze polecam hotel dla niezbyt wymagających osób

Dziękujemy, Dominika199i

Brud, syf, połamane i poniszczone wyposażenie, jedzenie słabe i monotonne, obsługa beznadziejna... Stoczylismy walkę z rezydentem i managerem , nic to nie dało- wszyscy piszemy reklamacje do Tui ale ponoć niektórzy dostają już odmowę... szykuje się pozew zbiorowy ...

Dziękujemy, Tomasz L

Hotel, obsługa, lobby bar
Hotel brudny i zaniedbany. Smród przy wejściu do restauracji i do pool baru. Brak obsługi w lobby barze - nie można zamówić drinka ani kawy (pomimo informacji w ofercie, że 2 bary są do dyspozycji gości). Brak TV w lobby i przy recepcji. Brak Wi-Fi w pokojach, jedynie przy recepcji bardzo słaby zasieg.
Krzesła w restauracji brudne, wchodząc do restauracji śmierdzi wymiocinami. Kelnerzy i osoby z obsługi w brudnych i nieświeżych ubraniach, zrzucający serwetki pod ogrodzenie hotelu i pod thuje, a resztki po posiłkach zrzucający przy gościach do brudnych wiader na brudnych, zardzewiałych wózkach.
Brak jakichkolwiek programów animacyjnych.

Pokój
W pokoju nie było TV, pomimo iż widniał w ofercie. Woda w łazience nie była ciepła, a czystość łazienki pozostawiała wiele do życzenia. Przez cały pobyt ze spłuczki płynęła woda, uruchamiając zawór, który dopompowywał wodę i warczał jak traktor w dzień i w nocy. Wymiana ręczników nastąpiła dopiero po naszej interwencji. Ogólnie pokój zaniedbany, odpadające listwy przypodłogowe, zepsute panele.

Rezydentka
Osoba niemiła, trudna w kontakcie, dla której załatwienie jakiejkolwiek sprawy czy udzielenie pomocy było problemem. Zgłaszając rezydentce brud w hotelu, określiła to jedynie słowami "jest to Turcja Egejska". Prosząc o pomoc rezydentkę w załatwieniu uruchomienia sejfu poradziła, że "wybierając się za granicę, trzeba się nauczyć języka", a zgłoszenie braku TV w pokoju skomentowała słowami "chyba nie przyjeżdża pan na wczasy oglądać TV". Takie zachowanie jest co najmniej nie na miejscu. Rezydentka nie powinna się tak zwracać do gości, tym bardziej, że jest przedstawicielem biura i powinna być łącznikiem między gośćmi a hotelem, a nie jedynie sprzedawcą wycieczek fakultatywnych.

Dziękujemy, Kajusia77
Zrecenzowano: 7 września 2019

To co dzieje się w tym hotelu jest nie do opisania. NIE POLECAM, NIE REZERWUJCIE TAM WYCIECZKI!!

- w pokoju szafki oraz panele były uszkodzone i popękane,
- przez cały pobyt w hotelu nie było ciepłej wody,
- pokoje jak i cały obiekt są bardzo zaniedbane i brudne (poplamione wykładziny oraz fotele i krzesła w restauracji, klejąca się podłoga, brudne lustra, brudne windy, poplamione ręczniki i firanki, bardzo dużo kurzu na podłodze i półkach, kamień i osad w łazience, grzyb w kabinie prysznicowej, kurz na kratkach wentylacyjnych porozrzucane śmieci po obiekcie, śmieci z pokoju nie były wynoszone, pleśń na ścianach),
- bardzo często brakowało ręczników i trzeba było się o nie upominać,
- bar w lobby był prawie cały czas zamknięty, ponieważ brakowało kogoś z obsługi,
- w łazienkach, przy wejściu do hotelowej restauracji oraz przy barze nad basenem był bardzo nieprzyjemny zapach grzyba oraz zepsutego jedzenia,
- mały wybór jedzenia, a te które było wyglądało bardzo nieapetycznie,
- niewystarczająca liczba ciepłych posiłków, było tylko 6 potraw (z reguły ryż, zapiekanka z resztek ze śniadania, frytki, zapiekany pomidor, gulasz ze śladową ilością mięsa oraz fasola), potrawy te były źle przechowywane ponieważ były zimne oraz chodziły po nich muchy,
- z automatów leciał bardzo rozwodniony sok,
- stoły oraz podłoga w restauracji były brudne, często chodziły tam koty których nikt nie wyganiał,
- brakowało sztućców, a jeżeli już były to brudne, talerze oraz szklanki również były niedomyte. W hotelu nie używają zmywarki oraz wyparzarki. Naczynia były jedynie płukane pod wodą bez użycia detergentów, zdarzało się dostać szklankę, która nie była uprzednio w ogóle umyta,
- na prywatnej plaży należącej do hotelu było również bardzo dużo śmieci, niedopałków po papierosach,
- nie działało Wi-Fi,
- warunki sanitarne panujące w hotelu są nie do zaakceptowania, stanowią realne zagrożenie dla zdrowia przebywających w nim gości.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje są brudne, mają malutkie zagrzybione łazienki. Nie polecam żadnego pokoju w tym hotelu.
Dziękujemy, Karolina2207
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Najgorszy hotel, w jakim kiedykolwiek byliśmy. Wszechobecny bród, smród i brak reakcji obsługi. Zapomnij o ciepłym jedzeniu - chcesz zjeść coś ciepłego -zjedz na miescie, bo w tym hotelu nie ma szans. Na stołówce (restauracja to zbyt wygórowane słowo) dostaniesz brudne sztućce (o ile je w ogóle znajdziesz), brudny stół i zimne, totalnie pozbawione smaku jedzenie. Poza tym biegające koty, smród kanalizy i brak szklanek. Z automatu do soku leci tylko woda po plukaniu maszyny. Na własne oczy widziałam, jak nie zjedzone ciasto i owoce odkładane były przez obsługę z powrotem do szwedzkiego stołu. Po jedzeniu co najwyżej można dostać rozstroju żołądka. Pokój brudny, zagrzybiony i pełen komarów. Przy basenie w barze śmierdzi niemiłosiernie. Jak chcesz piwo _cytuję barmana "znajdź kubek i mi przynieś". Jedna wielka porażka. Ten hotel nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę. Bar przy lobby to fikcja -otwarty raz przez 7 dni. Basen pełen kubeczków plastikowych, plaża hotelowa to żart. W ofercie TUI 200 metrów - chyba w linii prostej... Na plaży syf _pełno niedopalkow i łusek słonecznika

1  Dziękujemy, Bartek84poz