Kusadasi
Zrecenzowano: 7 września 2019

To co dzieje się w tym hotelu jest nie do opisania. NIE POLECAM, NIE REZERWUJCIE TAM WYCIECZKI!!

- w pokoju szafki oraz panele były uszkodzone i popękane,
- przez cały pobyt w hotelu nie było ciepłej wody,
- pokoje jak i cały obiekt są bardzo zaniedbane i brudne (poplamione wykładziny oraz fotele i krzesła w restauracji, klejąca się podłoga, brudne lustra, brudne windy, poplamione ręczniki i firanki, bardzo dużo kurzu na podłodze i półkach, kamień i osad w łazience, grzyb w kabinie prysznicowej, kurz na kratkach wentylacyjnych porozrzucane śmieci po obiekcie, śmieci z pokoju nie były wynoszone, pleśń na ścianach),
- bardzo często brakowało ręczników i trzeba było się o nie upominać,
- bar w lobby był prawie cały czas zamknięty, ponieważ brakowało kogoś z obsługi,
- w łazienkach, przy wejściu do hotelowej restauracji oraz przy barze nad basenem był bardzo nieprzyjemny zapach grzyba oraz zepsutego jedzenia,
- mały wybór jedzenia, a te które było wyglądało bardzo nieapetycznie,
- niewystarczająca liczba ciepłych posiłków, było tylko 6 potraw (z reguły ryż, zapiekanka z resztek ze śniadania, frytki, zapiekany pomidor, gulasz ze śladową ilością mięsa oraz fasola), potrawy te były źle przechowywane ponieważ były zimne oraz chodziły po nich muchy,
- z automatów leciał bardzo rozwodniony sok,
- stoły oraz podłoga w restauracji były brudne, często chodziły tam koty których nikt nie wyganiał,
- brakowało sztućców, a jeżeli już były to brudne, talerze oraz szklanki również były niedomyte. W hotelu nie używają zmywarki oraz wyparzarki. Naczynia były jedynie płukane pod wodą bez użycia detergentów, zdarzało się dostać szklankę, która nie była uprzednio w ogóle umyta,
- na prywatnej plaży należącej do hotelu było również bardzo dużo śmieci, niedopałków po papierosach,
- nie działało Wi-Fi,
- warunki sanitarne panujące w hotelu są nie do zaakceptowania, stanowią realne zagrożenie dla zdrowia przebywających w nim gości.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje są brudne, mają malutkie zagrzybione łazienki. Nie polecam żadnego pokoju w tym hotelu.
Dziękujemy, Karolina2207
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Najgorszy hotel, w jakim kiedykolwiek byliśmy. Wszechobecny bród, smród i brak reakcji obsługi. Zapomnij o ciepłym jedzeniu - chcesz zjeść coś ciepłego -zjedz na miescie, bo w tym hotelu nie ma szans. Na stołówce (restauracja to zbyt wygórowane słowo) dostaniesz brudne sztućce (o ile je w ogóle znajdziesz), brudny stół i zimne, totalnie pozbawione smaku jedzenie. Poza tym biegające koty, smród kanalizy i brak szklanek. Z automatu do soku leci tylko woda po plukaniu maszyny. Na własne oczy widziałam, jak nie zjedzone ciasto i owoce odkładane były przez obsługę z powrotem do szwedzkiego stołu. Po jedzeniu co najwyżej można dostać rozstroju żołądka. Pokój brudny, zagrzybiony i pełen komarów. Przy basenie w barze śmierdzi niemiłosiernie. Jak chcesz piwo _cytuję barmana "znajdź kubek i mi przynieś". Jedna wielka porażka. Ten hotel nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę. Bar przy lobby to fikcja -otwarty raz przez 7 dni. Basen pełen kubeczków plastikowych, plaża hotelowa to żart. W ofercie TUI 200 metrów - chyba w linii prostej... Na plaży syf _pełno niedopalkow i łusek słonecznika

1  Dziękujemy, Bartek84poz
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Witam chciałem podzielić się z wami moja opinia podczas tygodniowego pobytu w tymze hotelu. Budynek wymaga natychmiastowego wkładu finansowego jest zniszczony i zaniedbany. Brudne korytarzowe wykładziny, odpadający gips, grzyb w kabinach prysznicowych, zniszczone panele pokojowe czy listwy przypodłogowe to tylko kropla w morzu niedomagań estetycznych. Brak czystości nie zachowane standardy porządkowe oraz smród nie miły wyziew na stołówce i biegające koty działają zle na apetyt. Posiłki monotonne. Lokalizacja dobra, blisko do marketu, morza oraz komunikacji miejskiej(dolmusze). Obsługa miła. Siłownia jeden ciężarek, bieznia, orbitrek. Przy basenie sporo popękanej glazury, pod zjerzdrzalniami syf i brud. Snack Bar przy basenie posiłki tylko 2godz. a napoje w plastikowych małych kubeczkach na barze smród i brud. Animacje dla dzieci nie ciekawe. Plaża brudna pety, łuski słonecznika, kapsle nie sprzątany teren przez obsługę hotelową.

1  Dziękujemy, jpersson26
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Tygodniowe wakacje z Tui. Pokoje zniszczone i brudne. Łazienka bardzo mała, kabina prysznicowa z pleśniami, bardzo brudna. Wokół basenu popękane płytki i wszędzie pełno śmieci. Bar przy basenie to napoje w plastikowych kubeczkach i codziennie te same przekąski dostępne dwie godziny dziennie. Jedzenie dobre lecz monotonne. Na stołówce brudno i biegające koty. Często brakowało sztućcy. Blisko do plaży. Obsługa sympatyczna. Marne animacje dla dzieci. Nie polecam.

1  Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna wielka masakra !
Pojechałam na wakacje z męża i dwoma córkami przez bardzo znane biuro podróży na całym świecie !
Hotel okazał się totalna porażka , nie wiem skąd i jakim cudem ma 4* !!! Te zdjęcia to nawet nie połowa tego co tam się działo !
Na nasza rodzine w pokoju były tylko 2 ręczniki ! Pokoj nie był sprzątany, na stołówce smród, biegające koty po stołach , kelnerzy bardzo nie sympatyczni ! Dużo by pisać. W każdym razie po grupowej reklamacji hotel został wycofany z oferty tego biura podróży ( nie wiem jak w innych ). NIE POLECAM
- OMIJAĆ !!!

Dziękujemy, 482magdalenaj