Dobre miejsce na wakacje z przyjaciółmi. Dużo atrakcji i zajęc z animatorami. Możliwość odpoczęcia przy basenie i wypicia ddinka. Bardzo polecam zarówno dla starszych i młodszych. Każdy się tu odnajdzie

1  Dziękujemy, Czescmamo

Hotel znajduje się na wzgórzu, bardzo zabawni kelnerzy, staraj się nawet mówić po polsku. Bardzo mili Animatorzy, urozmaicają bardzo dzień. Łatwy dojazd do miasta busikiem. Bardzo smaczne jedzenie. Polecam.

Dziękujemy, Adrian D

Jesteśmy pierwszy raz w Turcji ale na pewno nie ostatni Kusadasi piękne miejsce gorąco polecam Hotel Panorama Hill zasługuje na 4 gwiazdki widok z niego nieziemski czysciutko obsługa bardzo miła pyszne jedzenie.aąa

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Ewa G

Hotel położony na wzgórzu, z przepięknym widokiem na miasto. Pokoje są czyste i zadbane, codziennie były nam zmieniane ręczniki. Obsługa bardzo miła, stara się aby dla każdego pobyt w hotelu był niezapomniany.
Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. W hotelu codziennie odbywają się animacje. Można wygrać super nagrody za udział w nich - nam udało się wygrać kolację w restauracji !
Łatwy dostęp do miasta oraz na plażę za pomocą dolmuszy.

Dziękujemy, borowikpatrycja

Ładnie położony hotel, bardzo miła obsługa. Pozdrowienia dla kelnera Abdullaha. Warto korzystać z dolmuszy, ponieważ plaże okoliczne są dość male. Z posiłków najgorzej wypadają śniadania, ale na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam

Dziękujemy, Fif193