Hotel położony na wzgórzu, z przepięknym widokiem na miasto. Pokoje są czyste i zadbane, codziennie były nam zmieniane ręczniki. Obsługa bardzo miła, stara się aby dla każdego pobyt w hotelu był niezapomniany.
Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. W hotelu codziennie odbywają się animacje. Można wygrać super nagrody za udział w nich - nam udało się wygrać kolację w restauracji !
Łatwy dostęp do miasta oraz na plażę za pomocą dolmuszy.

Dziękujemy, borowikpatrycja

Ładnie położony hotel, bardzo miła obsługa. Pozdrowienia dla kelnera Abdullaha. Warto korzystać z dolmuszy, ponieważ plaże okoliczne są dość male. Z posiłków najgorzej wypadają śniadania, ale na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam

Dziękujemy, Fif193

Hotel położony na wzgórzu. Piękne widoki. Bardzo smaczna kuchnia. Bardzo miła obsługa, szczególnie manager restauracji, który często przynosił napoje gościom, pilnował porządków w bardzo uprzejmy sposób. Do centrum rewelacyjny i tani dojazd. Uważam, że hotel jest godny polecenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje z widokiem na morze powyżej 3 piętra.
Dziękujemy, Lolcyr

Bardzo ładne widoki z hotelu, jest położony na wzgórzu, bardzo fajne animacje, dobre jedzenie, pokoje sprzątane codziennie, wraz ze zmianą ręczników. Łatwy dojazd do centrum miasta, busiki kursują co 5 minut. Polecamy!!!

Dziękujemy, GosiaK698

Polecam hotel, jedzenie całkiem dobre, obsługa i animatorzy bardzo mili, czysto i fajnie :) Hotel położony jest na wzgórzu, więc widoki są naprawdę piękne. Dzięki temu panuje tu cisza i spokój. Do centrum jest również niedaleko, można tam dojechać wieloma busikami spod hotelu.

Dziękujemy, zuzix99