Zrecenzowano: 14 września 2019

Pobyt oceniam pozytywnie. Dzięki animatorom cały czas coś sie dzieje, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Widok z hotelu super, jedzenie dobre, urozmaicone. Polecam zarówno dla młodych osób jak i rodzin z dziećmi. :)

Dziękujemy, Bartek P
Zrecenzowano: 13 września 2019

Ogólnie jestem zadowolony z pobytu. Pokoje w odpowiednim standardzie, niestety balkon 1x1m i słona woda w zlewie i prysznicu. Największą bolączką było zimne jedzenie, smaczne ale nawet gdy jest się punktualnie to i tak było zimne/chłodne,no i dania się często powtarzały. Zawiodłem się również ze względu na odległość od plaży która okazała się 2x dłuższa niż podawana na stronie, choć wszędzie można było dojechać busem to nie powinni kłamać. Myślę że hotel warty polecenia ale trzeba brać pod uwagę parę faktów żeby nie nastawić się zbyt pozytywnie i wszystko powinno być w porządku.

Dziękujemy, Boro771
Zrecenzowano: 13 września 2019

Miła obsługa oraz zadbany hotel z nie najgorszymi pokojami czego nie można powiedzieć o łazienkach ponieważ często wydobywa się nieprzyjemny zapach a woda jest slonawa. Zbyt mały wybór jedzenia które w większość jest podawane na zimno a ciepła taca jest chłodna. Cztery gwiazdki to zdecydowanie za dużo. Najbliższa plaża znajduje się 3 km od hotelu co było najgorszym zawodem podczas naszego pobytu.

Dziękujemy, beba k
Zrecenzowano: 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo czysty i przyjemny hotel, animacje codziennie dla dzieci i dorosłych, polecam water polo i rzutki. Jedzenie bardzo przyzwoite. Hotel sam w sobie oceniam dobrze, minus to odległość od plaz, jednak połączenia dolmuszami są bardzo dobre, odjeżdżają co 5 minut do centrum. Widoki jak na zdjęciach.

Dziękujemy, 98damiank
Zrecenzowano: 12 września 2019

Dobra zabawa, świetni animatorzy, dużo atrakcji dla dzieci, młodzieży, starszych osób. Wieczory idealnie zoorganizowane, super nagrody. Obsługa hotelu bardzo miła, bezproblemowa. Świetny czas tu spędziliśmy

Dziękujemy, Aleksandra L