Zrecenzowano: 13 września 2019

Miła obsługa oraz zadbany hotel z nie najgorszymi pokojami czego nie można powiedzieć o łazienkach ponieważ często wydobywa się nieprzyjemny zapach a woda jest slonawa. Zbyt mały wybór jedzenia które w większość jest podawane na zimno a ciepła taca jest chłodna. Cztery gwiazdki to zdecydowanie za dużo. Najbliższa plaża znajduje się 3 km od hotelu co było najgorszym zawodem podczas naszego pobytu.

Dziękujemy, beba k
Zrecenzowano: 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo czysty i przyjemny hotel, animacje codziennie dla dzieci i dorosłych, polecam water polo i rzutki. Jedzenie bardzo przyzwoite. Hotel sam w sobie oceniam dobrze, minus to odległość od plaz, jednak połączenia dolmuszami są bardzo dobre, odjeżdżają co 5 minut do centrum. Widoki jak na zdjęciach.

Dziękujemy, 98damiank
Zrecenzowano: 12 września 2019

Dobra zabawa, świetni animatorzy, dużo atrakcji dla dzieci, młodzieży, starszych osób. Wieczory idealnie zoorganizowane, super nagrody. Obsługa hotelu bardzo miła, bezproblemowa. Świetny czas tu spędziliśmy

Dziękujemy, Aleksandra L
Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie oraz świetna obsługa. Bardzo kreatywni animatorzy i jest dużo atrakcji. Czyste pokoje i restauracja. Piękne widoki z tarasu oraz niezły basen. Spokój i wygoda. Dobre położenie hotelu.

Dziękujemy, Jaś K
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa , dobre drinki , przemiła obsługa w barze , piękne widoki , zadbany hotel , przemili ludzie z animacji , codziennie coś się dzieje , dużo zabaw , polecam każdemu kto pragnie spędzić czas w słonecznej Turcji ! ☀️

Dziękujemy, Adrianna202020