Zrecenzowano: 8 września 2019

Super atrakcje, jedzenie zróżnicowane i bardzo smaczne, dobry stosunek jakości do cent, pokój duży i niewymagający remontu!:) basen nie za duży ale wystarczający, przyjemna obsluga i dobry dojazd do centrum i plazy

Dziękujemy, Julia Z
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel, dużo animacji, polecam. Dobry dla rodzin z dziećmi, jak i dla par. Jeśli chodzi o jedzenie, to jest duży wybór. All inclusive to świetny wybór, chyba wszyscy goście z tego korzystają. Naprawdę polecam

Dziękujemy, sylwiaparchanska
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel, nic do zarzucenia. Animatorzy świetni, bardzo mili. Dużo animacji na basenie więc jeśli ktoś lubi aktywnie spędzać czas to jak najbardziej hotel dla niego. Jedzenie bardzo smaczne. Polecam serdecznie

Dziękujemy, Szymon D
Zrecenzowano: 6 września 2019

Hotel bardzo ładny. Z dala od centrum, ale z dogodnym dojazdem. Super obsługa, dobre jedzenie (codziennie co innego). W pokojach czysto, sprzątane codziennie. Animacje dla dzieci i dorosłych co wieczór. Bardzo mila atmosfera Serdecznie polecam!!

Dziękujemy, Jakub Z
Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo przyjemny hotel. Dobre jedzenie, basen czysty ,dość duży.
Ogólnie polecam. Jedynie dojazd do centrum dolmuszami.
Animatorzy zabawiaja w hotelu jak tylko mogą. Gwarancja nie budzenia się przy basenie.

Dziękujemy, Ewela61