Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo przyjemny hotel. Dobre jedzenie, basen czysty ,dość duży.
Ogólnie polecam. Jedynie dojazd do centrum dolmuszami.
Animatorzy zabawiaja w hotelu jak tylko mogą. Gwarancja nie budzenia się przy basenie.

Dziękujemy, Ewela61
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre ,mnóstwo atrakcji i bardzo miła obsługa ;) Piękny widok z balkonu . Animatorzy zapewniają milion atrakcji. Pokój codziennie sprzątany . Dziękujemy za miło spędzony czas animatorom Tom ,Jerry ,Katia .Polecam serdecznie ten hotel !!!

Dziękujemy, Martyna F
Zrecenzowano: 3 września 2019

Wakacje w hotelu były i dalej są nadal najlepsze ze wszystkich. Super animatorzy którzy są przyjaźni i zabawni przez cały dzień. Jedzenie jest przepyszne . ❤️❤️ Tom i Jerry najlepsi animatorzy❤️❤️ Najlepsze momenty są właśnie w tym hotelu☺️

Dziękujemy, Zuziaaaa349
Zrecenzowano: 3 września 2019

Pyszne jedzenie, duży basen, świetna atmosfera, dużo atrakcji, dobra muzyka, dobry dj, zabawy dla małych dzieci i dorosłych, dobra komunikacja by dostać się do centrum, dużo ofert wycieczkowych i dyskotek

Dziękujemy, Izabella678
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Wyjeżdżamy dzisiaj, ale chciałem napisać, zanim opuściłem hotel, byliśmy bardziej niż zadowoleni z tego, że Jersey było dobre. Dzięki Tom & Jerry, zespołowi animatorów. Bez nich nie byłoby tak pięknie.

Dziękujemy, Jakubbrr