Zrecenzowano: 3 września 2019

Wakacje w hotelu były i dalej są nadal najlepsze ze wszystkich. Super animatorzy którzy są przyjaźni i zabawni przez cały dzień. Jedzenie jest przepyszne . ❤️❤️ Tom i Jerry najlepsi animatorzy❤️❤️ Najlepsze momenty są właśnie w tym hotelu☺️

Dziękujemy, Zuziaaaa349
Zrecenzowano: 3 września 2019

Pyszne jedzenie, duży basen, świetna atmosfera, dużo atrakcji, dobra muzyka, dobry dj, zabawy dla małych dzieci i dorosłych, dobra komunikacja by dostać się do centrum, dużo ofert wycieczkowych i dyskotek

Dziękujemy, Izabella678
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Wyjeżdżamy dzisiaj, ale chciałem napisać, zanim opuściłem hotel, byliśmy bardziej niż zadowoleni z tego, że Jersey było dobre. Dzięki Tom & Jerry, zespołowi animatorów. Bez nich nie byłoby tak pięknie.

Dziękujemy, Jakubbrr
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Od dnia przyjazdu do hotelu wszystko było w idealnym stanie. Byliśmy bardziej niż zadowoleni. Od personelu restauracji po personel baru, dzięki Tom & Jerry, dobremu zespołowi animacji. Wszystko było tak, jak chcieliśmy, mieliśmy więcej zabawy. Mam nadzieję do zobaczenia ponownie. Dziękuję

Dziękujemy, Alina W
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Jak na hotel 4* to jest dobry.Jedyny mankament to hałas w pokojach od strony ulicy.Chcieliśmy spać bez klimy ale nie dało rady.Musiały być okna zamknięte wtedy było ciszej.Obsługa kelnerska super uprzejma,takze młodzi barmani wspaniali.Muszę uprzejmie donieść jako "sygnalizator", że animatorka prosiła aby pisać super opinie. W sumie nie było na co się uskarżać.Jedzenie dobre.Obsluga przemiła i pomocna.

Dziękujemy, Aleksandra B